Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi alkalmával alig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi alkalmával alig egy napos nettes ismeretség után mehet az arca puszis első köszönés?

Figyelt kérdés

Ilyenkor meg lehet e fogni a lánykezét sétaközben, vagy inkább még ne?

Tapasztalatok?


2017. aug. 25. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Puszi mehet, a többit a helyzet adja.
2017. aug. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen. Puszi mehet. Kéz fogás, érzés kérdése. Puszit idegen emberek is adnak egymásnak.
2017. aug. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én idegen embernek nem szoktam puszit adni, az ismerőseim körében sem nagyon láttam még, hogy bárki is megpuszilt volna egy idegent mondjuk bemutatkozáskor.


Nekem a kézfogás kicsit rohanásnak tűnne, a puszi még belefér. Egy napja ismeritek egymást, ráadásul neten ismerkedtetek meg, ne kapkodjatok. Nekem volt már részem ilyenben és az egyik fél idővel mindig rájön, hogy részéről csak fellángolásról volt szó és mégsem szerelmes.

2017. aug. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
A helyesírás, annak nem ártana mennie.
2017. aug. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!