Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Alakuló párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alakuló párkapcsolatban nőként hogy találhatnám meg az aranyközéputat az anyagiakkal kapcsolatban? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

5. randink lesz a hétvégén és moziba megyünk.

Ő hívott, tehát gondolom természetes hogy ő fizet. Illene ilyen helyzetben felajánlani hogy hozzájárulok, vagy csak vegyem lazán és köszönjem meg a végén?

Kellemetlen így az elején ez a téma nekem, legszívesebben kikerülném az egész helyzetet.

Nők, ti hogy csinálnátok? Férfiak, szerintetek hogy lenne természetes?

22L, 29 F



2018. febr. 1. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Előveszem a pénztárcám és fizetem a sajátom. Így őt sem hozom kényelmetlen helyzetben. Ha ő akarja fizetni, viszont nem veszekszem és megköszönöm. Legközelebb én fizetem mindkettőnkét.
2018. febr. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyelned kell, hogy ne tűnj/ne legyél anyagias. Pl. Mozi után üljetek be kajálni valahova és ott fizess te.
2018. febr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ajánld fel hogy állod a popcornt, üdítőt cserébe, Vagy hogy a következő találkozón te állod a program költségeit (ezzel jelezvén, hogy jöhet a hatodik randi is :) )
2018. febr. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Felezzétek a költségeket.
2018. febr. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 WheneverYouWant ***** válasza:
100%

Elég nehéz kérdés ez mert emberfüggő. Vannak rá nyilván illem szabályok amiket egyébként a 99% nem ismer szóval teljesen feleslegesek. Nemrég láttam egy okos ember előadást ahol azt mondták hogy a nőnek minden egyes alkalommal illik felajánlani hiszen ha a kezdeti randik alkalmával nem ajánlja fel hogy legalább az ő részét fizeti akkor később a férfi hogy várja el hogy az életben egyenlők lesznek. Szóval a lényege az volt hogy ha egyenlőnek érzed magad vele akkor legalább felajánlod hogy a saját részedet te fizeted. Hiszen ugyanannyira szeretnéd te is megismerni mint ő téged.

Valami ilyesmi volt a lényege.


Másrészt ha engem kérdezel nekem a halálom hogy első randin a lányt egy burgerre nem lehet meghívni mert "nem akar nekem semmivel tartozni" címszó alatt.

Mindig is elég jól álltam anyagilag és elég hülye helyzet hogy egy 200 forintos hamburgerre nem lehet meghívni valakit. Nem egy 5 csillagos vendéglőbe vittem el 50k forintért....

Szóval az én véleményem az hogy ha minimális dologról van szó akkor fogadd el nyugodtan szó nélkül ha valami drágábbról akkor nyilván jól esik a felajánlás.


De ez én vagyok... rengeteg olyan ember van hogy 5 forintért a saját anyát is... szóval nincs jó válasz...

2018. febr. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha zavar, akkor vedd elő a péntárcádat, ajánld fel, hogy te is kifizeted a részedet, ha visszautasít és jó szívvel kifizeti, akkor engedd meg neki. Utána meg hívd meg te is valamire, vagy hívd el a következő randira, amit te állsz majd.


Mindenkinek más a természetes szerintem, van, aki ragaszkodik a felezéshez, van, aki meg szeret mindent kifizetni. Az egyik hagyományosabb, de nem rosszabb egyik sem, ha közös megegyezéssel, jószándékkal történik, és senki sem arra használja fel, hogy utána a másik orra alá dörgölje vagy egyéb kökvetkeztetéseket vonjon le belőle. Mondom ezt úgy, hogy nőként sosem engedtem, hogy egyfolytában a férfi álljon mindent, hanem fel-fele arányban jöttünk ki. Mondjuk ez a randipartnereknek is így volt a jó. Neked/nektek kell eldönteni, hogy melyik áll közelebb.

2018. febr. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!