Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Párkapcsolatban kisebbségi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban kisebbségi érzés mit tehetek ellene? (F)

Figyelt kérdés
Úgy néz ki összejövök egy 35 éves csajjal de az a baj, hogy kb. 3X annyit keres mint én, saját lakása van és kocsija. És magasabb életszínvonalon él. Mit tudtok ajánlani hogy áthidaljam ezt? Van bennem némi kisebbségi érzés mit tehetek ez ellen?

2017. júl. 24. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebből nem sok jó fog kisülni.
2017. júl. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. ha téged ez ennyire frusztrál, akkor miért jössz össze vele?

2. ha meg összejössz vele, akkor agyban tedd rendbe magad, mert csak te fogod okozni a frusztrációkat, ami mérgezheti a kapcsolatot

3. te is értékes ember vagy, neki az a munkája, neked meg más, nem lehet mindenkinek jól menő munkája

2017. júl. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Te hány éves vagy?

Ha kialakul a kapcsolat rögtön fogod látni,hogy elfogad-e olyannak, amilyen vagy, érezteti-e Veled a jobb anyagi helyzetét, vagy csak Téged zavar ez? Ha érzed,hogy Ő többet várna Tőled, mint ami Neked van, amit nyújtani tudsz,magasabb rendűnek érzi magát, és lekezelően bánik Veled, akkor hagyd, ne engedd lerombolni az önbizalmad.

2017. júl. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én mindig örültem, ha pénzesebb csajom volt :) Ráadásul semmi gond nem volt ebből. Próbáltam tanulni, hogyan kell sok pénzt csinálni:)
2017. júl. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Te fusztrált leszel rajta fogod levezetni ezt mindenáron azon leszel hogy eltipord,felé akarsz kerekedni.

A kissebségi komplexusod által féltékeny leszel ami állandó vitákat fog generálni amit nem tudunk medfig fajul. Tapasztalatbol irom neked.


Ha pedig ez téged nem zavar tudat alatt sem semmi bsj nem lesz, De márpedig zavar hisz feltetted a kérdést és tudod magadrol hogy zavar. Javaslom kíméld meg magadtól a csajt

.


24N

2017. júl. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!