Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szabad az első randin a csók?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabad az első randin a csók?

Figyelt kérdés

Van egy "szabályom", miszerint az első randin nem csókolok meg egy lányt sem (rá ne kérdezzetek miért, én az első alkalommal még nem tudom eldönteni, hogy akarok-e többet).

Ugyanakkor néhány lánynál láttam, hogy várják, nézték a számít, közelebb hajoltak kicsit, stb.

Viszont ennek ellenpéldája is volt, láttam a jeleket és nagyon egy hullámhosszon voltunk, gondoltam ezúttal felrúgom a szabályom, meg akartam csókolni, de elhajolt, mondván, hogy még korai.

Most akkor szabad az első randin csókolni, vagy nem?

Ugyanúgy feltehetném a kérdést, hogy "Lányok, hányadik randin a legideálisabb az első csók?".



2018. febr. 5. 13:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Nekem akkor esett jól az első randin a csók, mikor a srác a sulitársam volt, és már a randi előtt is ismerkedtünk társaságban, tehát egyáltalán nem volt idegen. Vagy egyszer netről megismert srácnál akkor esett jól első randin, mikor már a neten is nagyon mély beszélgetések voltak köztünk, nagyon egy hullámhosszon voltunk, közel kerültünk igazán levelezés által egymáshoz.De randi előtt a telefonban megkérdezte a srác, hogy ha találkozunk, megcsókolhat -e mert nagyon szeretne. És mondtam, hogy igen.


Amúgy egy félidegen embertől nekem első randin furcsa a csók. Másodikon már mehet.

2018. febr. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy csók embertől és helyzettől függően bármit jelenthet. Nincs egységes szabály, nincs tuti titkos randirecept, nincs általános ideális alkalom. Azért kommunikálunk, hogy megértsük, mit gondol, mit érez a másik, és ehhez tudjunk dinamikusan alkalmazkodni. A csók sem, meg más "mérföldkő" (pl. szex) sem olyasvalami, amit muszáj a tökéletes pillanatban bevetni ahhoz, hogy kialakuljon a párkapcsolat. Az érzelmi háttér az, amire koncentrálni kéne, azt kéne építgetni, a többi majd jön magától értetődő módon. Ha valami mégis korai, akkor egyeztetni kell, levonni a következtetéseket, alkalmazkodni és folytatni.
2018. febr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha össze-vissza randizgatsz akkor nem.Hacsak nem futó kis lazulás mindkettőtök számára.

Egyéb esetben általában olyankor és olyannal randizik az ember fia/lánya akivel már van némi összhang,ismerik egymást valamennyire ezért a randi egy kapcsolati szándékkal születik meg.Ilyen esetben általában könnyen elcsattanhat az első csók már az első randin is.

2018. febr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Ember és helyzetfüggő... nincs általános szabály.
2018. febr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bármit szabad ha a két fél ugyanazon igényekkel rendelkezik. Abban sincs semmi, hogy te még nem akarsz intimebb viszonyba kerülni az első randin (valahol ez normális), de ugyanakkor a mai világban érthető hogy ha a lány szimpatizál, van közös összhang várhatja a csókot, hisz rengeteg pasi azért simán megteszi ezt a lépést már az első randin. :)


Részemről olyan rég randiztam, hogy megmondani nem tudom hanyadik randin lenne ideális a csók. Szerintem ezt érezni lehet... Lehet, hogy 10 alkalom után, de lehet hogy az első alkalom után is már megvan az, ami a csókhoz kell.

2018. febr. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%

Reszemrol nem akarok smarolni 1-2 oraja megismert idegen emberrel.


Akj varta , csak meg akart feleni ilyen hulye modon.


Nincs ra szabaly, de el nem mennek randira, ha este 6-kor latom eloszor, 8-kor meg kotelezo smarolas. never.

2018. febr. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez teljesen rajtatok múlik. Nem minden jól sikerült első randin van csók (sőt...). Viszont volt olyan lány is akivel első randi után már hancúroztunk (nekem ugyanis nincs ilyen szabályom).
2018. febr. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet általánosítani, tényleg személyfüggő ki miként érez ezzel kapcsolatban.
2018. febr. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
szabály, ?? akkor csókolsz meg egy lányt, mikor mindketten, ott, akkor, ez lehet 1 öra vagy 1 0000000000000000 nap :))))))))
2018. febr. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Csak az én külön engedélyemmel.
2018. febr. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!