Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első két randinál még volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első két randinál még volt vonzalom, most hirtelen tovalibbent. Mi a gond?

Figyelt kérdés

Nagyon kedveltem, sőt, odavoltam érte. Aztán a harmadik randin elkezdett zavarni, hogy sárgásak a fogai, kicsit eláll a füle és olyan hülyén beszél (a szóhasználata nagyon fura, olyanokat mond, hogy "kiültem az alfelem" meg "kisleány"). Azóta lassan már minden idegesít, pedig próbáltam nem felszínes lenni. Minden téren nagyon igényes magára, nem is értem ezt a fog dolgot... amúgy illatos a ruhája, selymes a bőre.


Az exem igénytelen állat volt, lehet az maradt bennem, ezért veszi el a kedvem minden ilyen kis hülyeség?


Nagyon figyelmes, kedves, rendes srác, feladja/leveszi a kabátom, előre enged, érdeklődik minden felől velem kapcsolatban, nagyon őszinte és érzelmes.


Valahol bennem van a baki...


Ez még változhat, ezen túl lehet jutni, vagy ássam el magam, amiért ilyen külsőségeke figyelek, mikor ő tökéletes lenne belsőre. Az a baj, ezek annyira idegesítettek, hogy már a csók is borzalmas volt (amúgy is nagyon rosszul csókolt, fura mozdulatokat csinált, ez kinevelhető belőle?).



2017. nov. 29. 18:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2017. nov. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én 25L ő 36F
2017. nov. 29. 19:04
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól még, hogy vannak ezek a beidegződései, szerintem még formálható.

Valamilyen formában elkellene mondanod Neki, hogy a személyétől függetlenül valamelyest zavarónak találod ezeket a dolgokat, és akkor talán igyekezni fog a változás útján elindulni. Próbáld a tudtára adni Neked mi lenne a fontos Vele kapcsolatban.

2017. nov. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A másik opció, hogy vársz tovább a nem létező tökéletesre? :)
2017. nov. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem arra várok. Nekem belsőre és a fogait kivéve külsőre is ő a tökéletes.
2017. nov. 29. 19:46
 6/13 anonim ***** válasza:
Valamit nem értek, exed igènytel àllat volt...(kedvesen beszélsz róla és nőiesen) de gondolom az ő fogai sem vtak vakìtóan fehérek...Akkor mi a gond??
2017. nov. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A fogakon sokkal könnyebb segíteni, mint pl. magasságon, kopaszságon vagy hasonlókon.
2017. nov. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod, a fogait kivéve külsőre is tökéletes. Meg belsőre is.

Ehhez képest gond az is, ahogy írtad, hogy elállnak a fülei, és "hülyén beszél".

Nem nagyon vagy következetes.

2017. nov. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A tea és a kávé totál átszínezi sárgára a fogat. Nekem még ez sem kell hozzá és úgy is sárga. A legjobb fogfehérítős fogpasztákat használnom, reggel és este is 10-10 percet mosom jóformán...

Szóval vagy álljon le a teával és kávéval, vagy használjon elmex whiteninget, ha egyik sem segít nem lesz neki jobb sosem, csak ha leszedeti dokinál. Ami tart kb egy hónapot és ismét ugyanolyan színű.

2017. nov. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen, de az elálló füleit cukinak tartottam az elején, ahogy a beszédét is... Nem tudom, mi történt, mi tört el bennem...
2017. nov. 29. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!