Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez mi? Most komolyan csoportch...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi? Most komolyan csoportchaten utasitott vissza?

Figyelt kérdés

Rairtam egy lanyra fb-n mert tetszett. Teljesen normalis szoveggel, hogy szia, veletlen adott ki a fb es megtetszettel, lenne kedved ismerkedni? par napig nem valaszolt utana irtam neki h most akkor ez egy nem? aztan bevett vmi csoportbeszelgetesbe masik 5-6 sraccal és ott irta meg nekunk igy egyutt hogy bocs de o nem vevo az ismerkedesre ismerkedjunk egymassal ha mar mind ra irkaltunk sok bennunk ugyis a kozos...


most ez mi?


2018. febr. 5. 18:22
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
11%
másik öttel? orgiát akar... tipikus
2018. febr. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
99%
Frappánsan megoldotta:) Jó nevettem!
2018. febr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
98%
Mekkora troll a csaj, lol. :D
2018. febr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
98%

Ez baromi jó :D

Szegény csajt nem irigylem, gondolom nem ez az 5-6 srác volt az első, aki nyomult volna.

2018. febr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
94%

Egyszerre akart mind a hatotokat lepattintani, mert nem akart hatszor ugyan arról beszélni. Ötletes :D

31/f

2018. febr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim válasza:
95%
Van ilyen a jó csajoknál
2018. febr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
19%
Elég bunkó csaj. Nem Gál Zoé volt az? xD
2018. febr. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
92%

Társkeresel a facebookon..nem értem, miért vártál kedvességet.


Ha az utcán szólítottad volna meg, egy szavam sem lenne, de a neten vannak direkt társkeresők, mindegyiken többezer nővel, és biztosan többszáz közülük tetszene is neked.


Miért nem ott ismerkedsz?

2018. febr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
45%

Ötletes? Inkább paraszt. Rám is sokan szoktak írni, van aki elég hosszú levelet. Szerencsétlen ha már rászánta az idejét, akkor miért aláznám meg??

Ez a csajról mond el sokat. Ha nincs energiája visszaírni akkor ne írjon vissza és az ismerős jelölő, üzenetíró funkciót ki lehet kapcsolni.

2018. febr. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
43%

Nem képes normálisan kezelni a közeledőket.

Ne vedd magadra, alig van már lány manapság akinek elég intelligenciája van ahhoz, hogy normálisan visszautasítson.

Van a szó nélküli tiltás,

Van az ismerkedés és flörtölés majd 2 nap múlva "kapcsolatban" státusz után szó nélkül üzenettiltás.

Van a "szórakozom vele pár napig, elhitetem, hogy tetszik nekem majd jól megalázom, hogy bottal sem érnék hozzá" utáni tiltás.

Van a nincs egyetlen közös kép fiúval, párkapcsolati státusza egyedülálló majd pár mondat után már a pasijától érkező fenyegető üzenetek utáni tiltás.

Meg van ez, akkor ez most valami új módszer.


Tudod neten nagyon nagy arcuk van a lányoknak. Úgy érzik, hogy bármit megtehetnek, hiszen nem kell szembesülnie semmilyen következménnyel. Ezen az oldalon is megfigyelhető. Élőben viszont már meg sem mernének szólalni, sőt el sem mernének menni egy randira.

Ő dolguk, azt csinálnak amit akarnak, de utána nem kellene csodálkozni, hogy a mai pasik nem az eszükért és a gerincükért szeretik őket pont az ehhez hasonló dolgok és hozzáállásuk miatt.

2018. febr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!