Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha a srác elhív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha a srác elhív találkozni estére, de aznap nem keres, akkor ti írtok neki?

Figyelt kérdés
A helyszínt tegnap még nem egyeztettük, csak azt, hogy ma este..de elég furi, hogy még nem írt ma..most mit tegyek?

2018. febr. 9. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
En helyettesithetem ha gondolod..
2018. febr. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Mar iszom az ananaszlevet.
2018. febr. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Pont írt, mire kiírtam a kérdést, de köszi az ajánlatot😂
2018. febr. 9. 14:38
 4/9 anonim ***** válasza:

Hétköznap van, biztos dolgozik és még nem volt rá ideje.


De nyugodtan írj rá, majd ha lesz ideje, akkor válaszol neked.

2018. febr. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azért, mert én már 30 körül vagyok lassan, de ha egyszer meg van beszélve hogy este találkozzunk, akkor mit irkáljak még közben is? Felesleges időhúzás lenne megkérdezni, hogy : Szia! Hogy vagy? Esetleg előtte egy órával egyeztetek, hogy:

"Akkor minden oké, találkozunk ma, ahogy megbeszéltük?"

2018. febr. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem fontos aznap még egyszer rákérdezni, hogy tuti-e. Egyszer jártam már úgy, hogy lebeszéltük a találkozót, de aznap meg előtte se írt..a tali előtt kb 3 órával ráírtam, hogy akkor 5-kor? Erre nem válaszolt semmit és így el sem indultam otthonról. Ennek kb 1 éve és azóta se jött rá válasz, szóval vannak ilyen nyomi emberek is, inkább fixáljuk le aznap is :D
2018. febr. 9. 14:43
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, én magamból indulok ki lehet azért tűnik furcsának.
2018. febr. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2018. febr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Olvastam,hogy közben már megoldodott,de azèrt...Tuti nem irtam volna neki,hogy na akkor most mikor,hol...


Nem arra kérdezett a kèrdező,hogy mièrt nem beszêlgetnek,hanem hogy nem beszèltek meg időpontot! :)

2018. febr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!