Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves egyedülálló anyukák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves egyedülálló anyukák nektek, hogy sikerült megoldani a randizást és társkeresést?

Figyelt kérdés

Ki vigyázott a gyerkőcre még ti randiztatok? A környezet mit szólt az új kapcsolatnak?

Hol oldottátok meg a találkozást?Nálatok vagy a férfinél?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2018. febr. 11. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
24%

Ameddig nem volt jó bébiszitterem, akiben megbíztam, nem nagyon jártam randizni.


Néha beugrott egy egy rokon, ameddig a gyerekem aludt, úgy vigyáztak rá. Hálistennek jó alvó volt.


Csak azokkal mentem el találkozni, akiket valóban kedveltem cseten és telefonon is.


Így is rengetegszer mentem potyára, mert a férfiak (is) nagyrészt hazudnak társkeresésnél.. sajnáltam a kidobott időt.


3 évbe aktív társkeresős évbe telt, mire sikerült valakit találnom, akit kedvelek és végre igazat mond, vagy csak kicsit ferdít.


Vele éjszakánként találkozok kb hetente egyszer, amíg a gyerek alszik, nála, vagy a városban. Esetleg párszor napközben, ha egyszerre vagyunk szabadok.


A környezetnek nem kötöm az orrára, aki tudja, az örül neki.

2018. febr. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%

Akkor randiztam mikor a gyerekek az apjuknál voltak.Neten ismerkedtem.Inkább haza vittem a férfit ha odáig jutottunk, nem szívesen mentem más lakásába.

3évig voltam egyedül.A gyerekek soha nem találkoztak senkivel.Kettő férfit mutattam be nekik,mindkettővel komolyan terveztem.Az első bonyolult volt és elhagyott, a második maradt, mai napig együtt vagyunk, együtt élünk, született közös babánk is.

2018. febr. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Mivel egy ideig meg az ex hazaban laktunk igy nem volt gond. Nekem hatalmas szerencsem vokt hogy miutan szakitottunk konkretan az elso es egyetlen ffi a tarskereson bejott :-) Randi 5nap utan lett, gyerekeknek 1 ev utan mutattam be. Azota egyutt lakunk 1 eve, nagyon boldog es szerencses vagyok!
2018. febr. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem anyukaként válaszolok, de el tudom mondani anyukám hogy oldotta meg. Apámmal kétszer váltak el, először óvodás koromban, majd felsős koromban.

Amikor ovis voltam, anyukámnak nem volt végül kapcsolata, de később elmondta, hogy felregisztrált egy társkeresőre és találkozgatott férfiakkal, de nem volt sikeres. Ez idő alatt én apámnál voltam.

12-13 éves voltam, amikor elkezdett randizni egy férfival, akkor esténként elment vele, én otthon voltam egyedül. Ez pontosabban úgy volt, hogy a férfi egy munkatársa volt (pontosabban nem munkatárs, de céges ügy miatt találkoztak) és először úgy volt, hogy munkaügyben találkoznak. Anyukám nem mondott semmit, hogy randizik vagy ilyenek, ezt én találtam ki, mert túl gyakran mentek vacsorázni, anyukám meg tiszta feszült volt előtte, csinosan felöltözött és sminkelt, ami nála ritka.

2018. febr. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!