Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti összejönnétek egy fiatal egyedülálló anyukával akinek gyereke van és jól is néz ki vagy csak egy éjszaka?

Figyelt kérdés
Mostanság sok olyat látok 1-2-3 gyerekes anyukával jönnek össze pasik ő maguk nem vállalnak gyereket felelősségtudat stb.
2017. jún. 30. 05:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Ha már ott tartok hogy jöhetne a baba, akkor az sem gond hogy gyereke van. Összejönnék vele.
2017. jún. 30. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%

Amíg nincs saját gyerekem, nem jönnék össze egy olyan nővel, akinek gyerek van.


Ha egyedül nevelném a gyerekemet (mert mondjuk elváltam), akkor összejönnék vele.

2017. jún. 30. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem hatalmas felelőség összejönni 1 ilyen anyukával. Ezzel az ember sokat vállal, talán többet, mint a sajátjával. Én szerintem bevállalnám. Mondjuk sok anyuka ezt nem értékeli.
2017. jún. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én össze is jöttem vele. Engem ez egyáltalán nem zavar. El tudom fogadni más gyerekét, sajátot pedig úgysem biztos, hogy akarnék.

Persze nem mindegy, hogy mennyi idős a gyerek. Minél idősebbek, annál könnyebb. Egy picit nem biztos, hogy bevállalnék, mert sajátot is azért nem merek vállalni, mert látom, mekkora áldozatot követel egy baba felnevelése. Amúgy szeretem a gyerekeket, csak úgy érzem, hogy nekem a felnevelése sok lenne. Kis dózisban viszont nagyon jól elvagyok velük. Van aki szerint jó apa is lennék, de én nem vagyok benne biztos.

2017. jún. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

Igen, SŐT:


1. Épp a "kérdésben szereplő" házasságban élek tizenhárom éve.


2. Az ezt megelőző kapcsolatomban a partnerem terhes lett, a terhessége alatt megismerkedett egy másik férfival, akivel azóta is együtt élnek és nevelik a lányomat :)



SZÓVAL ELÉG GYAKRAN ELŐFORDUL :)


Lajos

2017. jún. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem elsősorban mindenki olyat keres, akinek nincs még gyereke.De ha megismersz valakit és minden klappol, akkor csak azért, mert van gyereke, nem biztos,hogy megéri eldobni..De tény,hogy sok nehézséggel járhat, sokkal ideálisabb lenne, ha mindenki azzal vállalna gyereket,akivel utána együtt is marad,együtt nevelik.
2017. jún. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Személy szerint ha szerelmes lennék, akkor nem lenne probléma, hiszen hozzá tartoznak. Ha ennyitől megijednék, akkor jobb lenne bele sem kezdeni egy ilyen kapcsolatba, hiszen akkor ott nincs mindent elsöprő szerelem. Akik meg egy éjszakás együttlétre használnak egy gyermekes anyukát, azok kihasználják valamilyen szinten
2017. jún. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Igen. Sok nehézséggel járhat, de örömmel is.


Olyannal mondjuk nem jönnék össze, akinek hatalmas hitele van, rokkant vagy mondjuk munkaképtelen, szóval amiből csak hátrányom származhat. Egy gyerekkel még jól is elsülhetnek a dolgok.

2017. jún. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
47%

Nem jönnék össze. Saját gyereket sem szeretnék, nemhogy más zabigyerekét nevelni, brrrrr!


A legjobb, mikor a kis görcs eléd áll, hogy te nem parancsolgathatsz neki, mert nem vagy az apja :DDDDDDDDDDDD priceless!!!! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2017. jún. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
En no vagyok ugyan,de az a benyomasom hogy ez manapsag mar nem tema.A kornyezetemben szinte ritka ,nem "mozaikcsaladok" vannak.Ezt nem bantasbol irtam,velem is megtortenhet.Foleg ha mar iskolaskoru a gyerek,abszolut nem gaz ,de mondjuk amikor randi kozben felsir a csecsemo te meg atmesz megszoptatni,az olyan hulyen johet ki:D.
2017. jún. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!