Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretném italra meghívni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném italra meghívni a nőt, erre az ultimátumot ad arra, hogy a barátnőjét is! Mi vagyok én mikulás?

Figyelt kérdés
Csak táncolnak, válogatnak, de ők nem hívnak meg senkit. De meghivattatni több ezres tételre magukat, azt tudják. Még a nőknek áll feljebb, hogy ez a minimum. Hát ha ez minimum, akkor miért nem fizetik ki ők? Másokon èlősködni ès ehhez kötni az ismerkedést , az nagyon könnyű nekik.
2018. febr. 13. 21:39
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%
Nyilvánvalóan nem te vagy a Mikulás. Kérdés megválaszolva, jöhet a következő!
2018. febr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rossz csajoknal probalkozol.
2018. febr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
A szépeknèl nem nehéz megtalálni a rosszat!
2018. febr. 13. 21:46
 4/31 anonim ***** válasza:
45%
Hany evesekkel foglalkozol? Igy a tinik viselkednek akiknek nincs tartasuk
2018. febr. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
44%

Én nem adnék ilyen ultimátumot, mert ha engem hívnak meg egy italra, akkor azt én szeretném kiélvezni. :D


De egyébként ez bunkóság, szinte turkál a pénztárcádban. Remélem ezek után nem fizetsz nekik italt.

2018. febr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
42%
Shitteszt, you've been tested.
2018. febr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
27%
Minimum. Ram tobbet koltenek. Nekem is van mibol kolteni, csoringerekkel nem kezdek.
2018. febr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
10%

"Hany evesekkel foglalkozol? Igy a tinik viselkednek akiknek nincs tartasuk"


Nem. Felnott nok, akiknek rohejes, hogy masnak nincs ezer Forintja.

2018. febr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
81%
Igen, mert egy nő ezt csinálta akkor tuti az összes is. Ennek ellenére Miki, én megmondtam volna, hogy mindketten hívják meg egymást, mert azért pofátlan volt a csaj.
2018. febr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
42%
Máskor mondd nekik, hogy te vagy a Mikulás, csak otthon hagytad a szerelésedet és csak kívánni lehet tőled, nem lehúzni.
2018. febr. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!