Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Legjobb barátom...

Mit tegyek? Legjobb barátom megcsalta a barátnőjét

Figyelt kérdés
Gyerekkori barátom elmesélte h megcsalta barátnőjét,aki időközben szintén meg kedveltem és nem tudom mit tegyek?mind kettőjüket nagyon szeretem,és magam vagyok ennek tudatában.25 ff

2017. nov. 19. 06:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne tegyėl semmit! Az ő ėletük.
2017. nov. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ez az ő dolguk.
2017. nov. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csittt!😊 Az ő életük!
2017. nov. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha csak az egyikük a barátod, akkor nyilván állj az ő oldalára, ha mindkettő és egyszer esett meg hallgass, ha nem egyszer akkor is hallgass, de próbáld meg lebeszélni a barátod hogy folytassa, vagy rábeszélni a szakításra.
2017. nov. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Neked nincs ezzel dolgod. Még annyi sem, hogy magad alatt legyél. Az ő problémájuk, oldják meg ők maguk.
2017. nov. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
Semmit ne tegyél! A legjobb haverod ha megosztotta veled akkor az azt jelenti, hogy bizik benned. Hiaba vagy joba a csajaval, nem a csaj legjobb spanja vagy. Nem is ertelek hogy miert gondolod ugy hogy neked barmit is tenned kellene. Miert bizonytalanodtal el? Mi a fene kozod van ahhoz hogy a haverod hova teszi a farkat? Hacsak nem a csajara palyazol? Es ha elmondanad a csajnak hogy figyelj a haverom megcsalt teged akkor mit varnal tole? Hogy szakitsanak? Mi van ha a csaj is megcsalta? Nem ertem miert akarsz kontrollt a kapcsolatuk felett? Az is gaz hogy ferfi letedre ezt ide kiirtad... komolyan. Szegeny haverod...
2017. nov. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6/6 mondjuk mert van elképzelésem egy kapcsolatról? És nekem nem fér bele egy kapcsolatba az,hogy össze- vissza dugjuk a farkunkat,egyes emberek ilyen könnyedén veszik azok pedig meg is érdemlik hogy így kicsesszen velük az élet. És igen engem bánt az,h így viselkedett a legjobb barátom szeretem és imerem őket anyira,hogy úgy gondolom ez nem fér bele az ő kapcsolatukba.és lehet te örűlnél egy ilyen barátnak aki aggódik az életedért,és a kapcsolatodért,pont ezért én is csak sajnálni tudom a te barátaidat.
2017. nov. 26. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!