Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tegyük fel, a sokadik randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyük fel, a sokadik randin kiderül, a partnered antidepit/nyugtatót szed. Elriasztana?

Figyelt kérdés

2018. febr. 14. 16:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Igen.
2018. febr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Sztem ezt illik is elmondani az elején
2018. febr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

Én is szedtem egy éven át, nem értem, kinek mi köze hozzá? Ez tíz éve volt.

És akkor sem mondtam el senkinek. Most is itt vagyok egészségesen. Akkor mit kell ezt bejelenteni?

2018. febr. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%
Persze. Igyekszem odafigyelni a saját mentális egészségemre, emiatt sportolok. Szóval engem letaglózna ez, mert belegondolok, ha majd babát akarnánk, akkor vajon milyen valószínűséggel örökölne hajlamot a depresszióra?
2018. febr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
igen
2018. febr. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom ennyi info alapjan eldonteni.
2018. febr. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Heart of Darkness ***** válasza:
Nem, én kérnék tőle pár falatot belőle.
2018. febr. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%

Elriasztani nem riasztana, csak ezt illene korábban megosztani veled.

Nekem tavaly távozott el nővérem (46 évesen) az év elején hosszas betegség után, gyűlölöm a gyógyszereket, de nekem is kellett Xanax kis ideig, bár akkor sokat segített az exem, még velem volt/támogatott.


Szóval bármi lehet a háttérben, de még1x: jobb őszintén elmondani, én így tennék!

2018. febr. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk a melóhelyen is szinte mindenki eszegeti időnként a xanaxot, mint a cukorkát.Szerintem nincs ebben semmi különös vagy elrettentő.Ez a mai hülye világ velejárója sajnos.Néha én is veszek be, vérnyomásomra, pedig még nem vagyok olyan hű de idős..Meg időnként vannak szorongásaim (pms szindróma végett, mivel nőből vagyok és mensi idején eléggé kivannak az idegeim, de nem vagyok sárkány, csak pp pánikroham szerű állapotok).Ha csak ennyi elriaszt valakit, az menjen is.
2018. febr. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
36%
Ha jó teste van, akkor nem gond.
2018. febr. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!