Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért akarnak a barátaim meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak a barátaim meg az ismerőseim mindig lúzerekkel összehozni?

Figyelt kérdés
Csinosnak tartom magamat: vékony vagyok, sportos, szép a bőröm, és szabályosak az arcvonásaim. Széles az érdeklődési köröm, osztatlan tanárin vagyok az egyetemen. Általában udvarias és kedves vagyok mindenkivel. Nem iszom, nem dohányzom, sosem volt egyéjszakás kalandom. Tipikus "jókislány" voltam tiniként, kicsit stréber. Mivel a barátaim körében is valami anyáskodó Terézanya lettem, ezért mindig a "problémás" barátaikkal akartak összehozni: csúnya, gyerekes, beilleszkedési problémákkal küzdő, rossz term€szetű pasikkal, "mert nekem olyan jo a természetem, hogy el tudom ezeket nézni. A csúcs az volt, amikor egy zseni (170-es IQ), de szűz doktrandusszal akartak összehozni, akinek sosem volt barátnője, illetve a szomszédom az exdrogos, háromszor bukott unokájával, merthogy én "gatyába ráznám".
2018. febr. 15. 10:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
Kérdésedben a válasz. Terézanyának látnak, olyannak, aki jó hatással van az emberekre, és adott esetben a helyes útra tereli őket...
2018. febr. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Ilyenkor úgy érzem magamat, mintha én lennék Bernadette az Agymenőkből vagy Jane Eyre, aki annak ellenére szereti Rochestert, hogy az vak, felkarú, durva, és a feleségét egy toronyba zárta. Nem tartom magamat nagy számnak, de elegem van, hogy olyanokkal akarnak összeboronálni, akiknek inkább pótanya kell, mintsem barátnő.


Lehet, hogy arrogánsnak tunhetek, de nem vagyok az, csak dühös.

2018. febr. 15. 10:08
 3/23 anonim ***** válasza:
2%

Aki nem burokban él, előbb-utóbb lesz olyan múltja, amit jobb ha nem mond el a leendő partnerének.

Te viszont mindent tudni akarsz róluk, mindenkiben meglátod a rosszat. Szerintem szerezz be egy pár macskát idős éveidre.

2018. febr. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
A kérdésből kimaradt, hogy hogyan szoktassam le erről az embereket. Az egy dolog, hogy szeretek segíteni az embereken, de nem akarok pátyolgatni senkit se egy életen át "házasság" címszó alatt. Én is szeretnék vonzódni a páromhoz, akivel partnerek vagyunk és nem az őrangyala vagy a pszichológusa vagy a cselédje.
2018. febr. 15. 10:25
 5/23 anonim ***** válasza:
42%

A zsenivel, azon kívül, hogy szűz volt, mi volt a gond?

Csak, mert nem volt párkapcsoata, szűz nem jelenti azt, hogy nem tudja mi az a nomális párkapcsolat, ne lenne életrevaló. Egyetértek az elsővel, hogy csak a rosszat akarod meglátni az emberekben.

2018. febr. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Az, hogy nem értett a nőkhöz, és a párkapcsolatokról is max. annyi fogalma volt, mint a romantikus vígjátékokban. Csak mert randiztam vele, kb. piedesztálra emelt, és arról beszélt, hogy nem akarja, hogy az ő felesége dolgozzon, és hogy a házas nőket a férjeiknek a tenyerükön kéne hordoznia. Kb. ilyen viktorianius "mindennoegytisztatorekenyviragszalakitaferciaknakmegkellkimelniacsunyaeskegyetlenvilagtol" nézetei voltak.
2018. febr. 15. 10:37
 7/23 anonim ***** válasza:
93%

Nézd: nem véletlen, hogy ezek az ismerőseik pont szinglik...

Sértődés nélkül nem fogod tudni őket leszerelni. Megmondod egyenesen, hogy te azért vagy szingli, mert jobb egyedül, mint egy lúzerrel. Nem leszel senkivel együtt szánalomból, meg azért, mert épp nincs jobb. Boldog vagy egyedül, tessék békénhagyni az ilyen alakokkal.

Aki megsértődik, az így járt. Legalább nem akar összehozni senkivel azért, mert te olyan kis kedves vagy. :)

2018. febr. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek ne támadásnak vedd, mert nem az a szándékom.

Ha a környezeted, de még te magad is Terézanyaként ítél meg, akkir az azért van, mert Terézanyaként viselkedsz. Ne értsd félre, szép és nemes dolog, hogy segítesz az embereknek, sokak számára vonzóvá is tesz, de azért te és a te érdekeid is legyenek ott a képben.

Egyszerűen és egyenesen mond meg a barátaidnak, hogy NEKED is vannak igényeid, vágyaid, ne próbáljanak meg összeboronálni senkivel, se lúzerrel, se macsóval, mert te majd választasz MAGADNAK olyan társat akihez vonzódsz. Azzal nem viszonozzák a segítséget, hogy pótanyut és pszichológust keresnek defektes pasiknak, hogy azzal mindenki jól jár. Te nem járnál jól, mert nekik nem társ, hanem pszichológus, stb, kell, neked meg normális férfi.

Ezt így nyugodtan elmagyarázhatod, hogy férfit szeretnél, aki mellett nőnek érezheted magad, nem pedig Terézanyának.


Egyébként jó értelemben lehetnél kicsit "rossz" lány is, nem adnád fel az identitásodat, viszont színesebb lennél és talán kikerülnél az ilyen szereotipizált dobozból, ha mas oldaladból is villantanál. Sok sikert!

2018. febr. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
21%
És vajon te mennyire értesz a férfiakhoz? Meg saját magadhoz, mert ahogy elnézem, semmi sem jó neked. Az sem, aki még nem "élt" semmit, de az sem, aki viszont igenis sokat mint az ex(!!)drogos.
2018. febr. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
34%
Már megválaszoltad a saját kérdésed. Viselkedj másképp, tudd mit akarsz, és ezt mutasd is ki. És akkor nem akarnak majd számodra lúzernek tekintett egyébként ugyanúgy szeretet és boldogságot kereső emberekkel foglalkoznod. (Mellesleg ha igazi Terézanya típus lennél, senkit soha nem neveznél lúzernek, mert értenéd létének jelenlegi állapotát)
2018. febr. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!