Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol ismerje meg manapság az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerje meg manapság az ember élete párját?

Figyelt kérdés

Nem társkeresési szándékkal írtam ki a kérdésem!

Egyszerűen,csak érdeklődnék, hol ismerkedjen az ember, ha a munkahelyén mondjuk nem tud, mert csak a saját neme veszi körül?...esetemben főleg idősebbek.

Ha nem jár az ember szórakozni, mert meló után örül, hogy él? És, ha nincs is kivel kimozdulni?

Vagy írjam ki a pólómra, h szingli vagyok? Lehet beszélgetésnek velem...

Nyáron, mikor a Margit szigetre jártam futni, ott főleg párok v csoportok futottak vagy velem azonos neműek.


Az eddigi pasijaimat netes társkeresőn ismertem meg, de most nincs ehhez energiám, amúgy is sok ott az elvetemült...



2018. febr. 15. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pedig nem tehetsz jobbat. A társkereséshez energia kell, ha most nincs hozzá vagy nem így, akkor még regenerálódj. Tavasszal amúgy is több a külsős program lehetőség. Én azt tudnám maximum kitalálni, hogy ha semmi esetre sem szeretnék már (és ha szingli lennék valószínűleg én sem szeretnék többé társkeresőn ismerkedni), akkor barátokkal járnék el ide-oda, és ott keresném úgymond az alkalmat. Szerintem így lehet találni, csak hát ügye a rossz tapasztalatok, előítéletek az embert kissé félszeggé teheti élőben, de muszáj nyitott lappal kezdeni.


Sok sikert! ;)

2018. febr. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, mondjuk sokat segítene, ha lenne egy barátom a közelben, aki kirángatna a szürke hétköznapok monotonitásából. Bár, már lassan 28 éves vagyok a korom is a hátrányomra dolgozik. Ilyenkor az emberek, már családot terveznek, nem szórakoznak.
2018. febr. 15. 14:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb, ha a véletlenre bízod. Akivel találkoznod kell, azzal fogsz :)
2018. febr. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nincsenek barátaid, akikkel eljárhatsz ide-oda, esetleg ők mutatnának be valakinek?

Milyen hobbijaid vannak?

Kirándulni szeretsz? Vannak facebookon kirándulós, túrázós csoportok, ahol részt vehetsz ilyen túrákon, ott is lehet új embereket megismerni, nem feltétlen társkeresés céljából, de ki tudja, nem ő fog-e bemutatni később valakinek?

Ez csak egy példa, Margit szigtre is lehet keresni futótársakat. Én is oda járok futni, és én pl. elég sok helyes pasit láttam - de ez csak ténymegállapítás, nekem van párom, nem kerestem őket, csak szembejöttek, és láttam amit láttam.


Sok sikert :)

27N

2018. febr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sokan nem találják meg sehol.
2018. febr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy ehhez ki kell mozdulni, ha nincs kiterjedt szociális hálód. Tanfolyamokon (nyelv, társastánc, stb.) jó esélyed lehet párra találni, vagy akár barátokra, akik elvezetnek a jövőbeni párodhoz.
2018. febr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindenki jól írja, ki kell mozdulni, másképp megbolondulsz. Ugyan ez a helyzet velem is, csak 30s férfi vagyok, és az Alföldön lakom. Nem bulizok, nincs is kivel, a haverokkal meg max szilveszterkor jövök össze, meg túrákon. Szeretek túrázni. Igen, ott is lehet ismerkedni, sőt...sok szingli lány ill. pasi is van. :)


Sok sikert!

2018. febr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is pontosan így vagyok ezzel, a kérdést akár én is kiírhattam volna (szinte)... :)

31/F

2018. febr. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!