Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért látni manapság majdnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért látni manapság majdnem minden lány fb adatlapján, hogy a pasija egyetemet végzett? Ha nem azt végez akkor már nem is ember?

Figyelt kérdés
Bocs az általánosításért, de 90%-ban így van ez. Tisztelet a kivételnek, akinek nem kell a magas végzettségű pasi.
2012. nov. 25. 12:17
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Nem tudom, te hol látsz ilyet, mert én eddig ezt nem vettem észre! Szerintem ennek semmi köze a kapcsolatokhoz...
2012. nov. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
ma is ezen pörögsz? tegnap már kiveséztük ezt a témát
2012. nov. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Bármelyik lánynak felmegyek, random lányoknak az adatlapjára, minden 2. pasija magas végzettségű.
2012. nov. 25. 12:20
 4/36 A kérdező kommentje:
Tegnap nem írtam ki ilyen kérdést.
2012. nov. 25. 12:20
 5/36 anonim ***** válasza:
Nem az iskolai végzettsége alapján választok magamnak párt:) Akinek meg olyan kell, az majd úgyis elvárja, hogy ki legyen nyalva a s*gge egész életében, meg költsenek rá száz ezreket (tapasztalat a környezetemből).
2012. nov. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:

Most attól, hogy vkinek a barátja egyetemet végzett, abból miért következik az, hogy csak az felel meg neki?

Most ha nekem túlsúlyos a pasim, akkor az azt jelenti, hogy a vékonyabbakkal szóba sem állnék?

Hát nem...

Érdekes logikád van..

2012. nov. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

12:19


új nap új lehetőségek. Na meg a rövidtávú memóriahiba is befigyel!

2012. nov. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:

Azért van kint, mert a párom lediplomázott. Most írja ki azt, hogy kukás, csak hogy megnyugodjon a lelked?

Őt szerettem meg és kész.

Ráadásul sosem voltak irreális elvárásaim, azt kérem, amit adok.

2012. nov. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg,hogy egyetem, hanem inkább fogalmazzunk úgy ,hogy valaki! Van egy olyan diplomája, amivel van jövője. Akinek nincs, háát, az a mai világban nem egy főnyeremény. Ezt gondolom mindenki érzi.
2012. nov. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Azért mert ki van írva, hogy XYZ egyetem, attól még nem biztos, hogy el is végezte :D
2012. nov. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!