Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha minden erőm elhagyott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha minden erőm elhagyott a viszonzatlan szerelem/társkeresés miatt, akkor egy távoli utazás talán visszaadja ezt az erőt?

Figyelt kérdés

26/F vagyok, volt egy lány, akit viszonzatlanul szerettem, próbáltam mindenhogy elfelejteni, randiztam, ismerkedtem, de egy olyan lánnyal se találkoztam, aki megfogott volna, utána most hónapokig nem ismerkedtem senkivel, de ez még rosszabb. Az erőm elhagyott, szép fokozatosan leépítettem magam, rengeteg programot, meghívást mondtam le, a sportolás egyre inkább abbamaradt, mostanra eljutottam arra pontra, hogy már csak az ágyamban fekszem egész nap vagy dolgozom, egy ilyen általános enerváltság lett úrrá rajtam.

Annyi a szerencse, hogy most barátokkal elutazom jövő héten 2 hétig a világ másik oldalára, ahol remélhetőleg új erőre kapok.


2018. febr. 17. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez max. tüneti kezelés.
2018. febr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindig ki tudja tisztítani a fejemet egy utazás, bármilyen probléma esetén, de ez én vagyok, nem tudom, rajtad is segít-e. Viszont ha nem próbálod ki, soha nem tudod meg.
2018. febr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen helyzetben a legrosszabb amit tehetsz, az pont az, hogy leépíted magad, visszamondod a programokat, meghívásokat, abbahagyod a sportot, magadba fordulsz.

Persze nem mindig könnyű ilyenkor mosolyogva emberek közé menni, de jót tesz és rengeteget segít a talpra állásban, személyes tapasztalat.

Az utazás is jót fog tenni, de mikor újra itthon vagy, ne zárkózz be, folytasd a sportot és legyél társaságban is néha.

2018. febr. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

#3 jól mondja. Fogadd meg a tanácsát.

Én túltettem magam egy nagyon durva időszakon, illetve szakításon tavaly nyáron, mert rengeteg koncertre, programra jártam a barátokkal, vám nyaralni.

Most, hogy itthonról dolgozom minden egyes nap, kezdek befordulni, és most jön ki rajtam az elmúlt 1 év...

Úgyhogy igen, ha hazajössz, maradj meg társasági embernek és ahova hívnak menj el, használd ki. Lélekmentő.

2018. febr. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!