Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznál olyannal aki veled...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznál olyannal aki veled ellentétben majdnem minden hétvégén elmegy a barátaival pénteken csak sörözni szombaton bulizni?

Figyelt kérdés
Neten ismertem meg az illetőt, beszélgetünk pár napja,megbeszéltük hogy találkozunk hét elején és ez a részlet ma került a felszínre. Harminchoz közeli, és 24 vagyok, de mégis azt érzem hogy más életszakaszban vagyunk, vagy mások a kikapcsolódási igényeink. Ti ebben az esetben lemondanátok a randit?
2018. febr. 18. 18:31
 1/8 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék én is el szoktam járni olykor, mármint sörözni, a buli nálam már nem játszik, de se időm se energiám se kedvem minden hétvégén így tölteni az időm.
2018. febr. 18. 18:33
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én igen, mert fiatal köröm ellenére nem járok bulizni és minden hétvégén iszogatni a barátnőimmel, szóval nekem ez nem igazán férne bele. Én is szoktam menni iszogatni havonta 2-3 alkalommal, de nem rendszeresen kijelölt napokon.

Nekem is mások az igényeim, így nem randiznék ilyen sráccal.

2018. febr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Lemondanám. Ez egy harmincas testben élő, lélekben éretlen kis tini. Nem tudnék rá férfiként nézni.
2018. febr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Soha, nem köszi.


22/N

2018. febr. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem randiznék ilyennel, de szerintem még a kommunikáció sem menne.
2018. febr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Egy randit megér nem? Hatrányod nem lesz belöle. Legalabb tudnam hogy a masik jol erzi magat hetvégén, mivel en altalaba folgozom..😊😕

30f

2018. febr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem randiznék vele. Minek?
2018. febr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen randiznék vele mindenképp,egy esélyt mindenki érdemel. Személyesen minden más.

Lehet,hogy ha lenne normális párkapcsolata akkor nem járna el annyit, hiszen mit csináljon egyedül otthon?


Viszont komolyabbra csak akkor fordítanám ha letisztáztuk kinek mi fér bele.

2018. febr. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!