Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, csajok! Ti milyen fénykép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, csajok! Ti milyen fényképeket részesítetek előnyben a társkeresőn?

Figyelt kérdés

Milyen fényképeket készítsen a férfi a társkereső oldalra?

Fontos hogy mosolyogjon?

Mi az ami rossz pont számotokra,ha megnéztek egy ilyen fotót?

Magamutogatók? Alkoholllal pózolás? Verdával pózolás? Próbafülkés szelfi? stb.



2018. febr. 21. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

A mosoly mindig jó - akár fényképen, személyesen.

Nálam rossz pont, ha nincs rajta póló vagy más ruha, a tükörszelfi sem a legjobb.

És amiket felsoroltál azok közül egyik se jön be.

Legyen kép az arcáról, nekem az a fontos. A többi másodlagos, harmadlagos, illetve idővel kiderül...

2018. febr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

#1

Én mosolygós képeket töltöttem fel, mégse kattintott rám senki.

2018. febr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ne évekkel ezelőtti fotót tegyen ki, hanem viszonylag frisset, és ne olyat, amiről láthatóan le lett vágva az exbarátnő (esetleg még a nyakán ott van egy női kéz). Ne az autója mellett pózoljon, vagy a vitorláson, ne azzal akarjon feltűnni, hogy mije van. Az arca szemből, jó látható legyen egy természetes (vagy semleges) hátterű fotó teljesen megfelelő, az enyhe mosoly is pozitívan hat.
2018. febr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A szelfizés gáz.
2018. febr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%

En szerintem az egesz tarskereses ugy ahogy van elvan baszva. Jomagam akkor mennek fel tarskeresore ha kb 40-50 eves lennek, tul lennek 2 szivinfarktuson, 3 valason, megviselt elettel a hatam mogott, megtorve, rozzantan bepotyognem az e-mail cimem, a bankkartyam adatait es elkezdenek ismerkedni ott.

Addig kerulnem. Barhol rad talalhat a szerelem, a kapcsolat, epp ez a jo benne, a tarskeresok megtorik ezt a megfoghatatlan es "felsobb" veletlent.

Ezert van az, hogy igen-igen keves kapcsolat kottetik ott. Ha kotodik is, mind megviselt idosek kozt. Van persze kivetel.

Szerintem keruld el a tarskeresoket, ha kell szenvedj, legyel maganyos, de legyen benned tartas.

Amugy olyan kepeket amin boldognak tunsz, mosolygos, vidam.

2018. febr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy természetes fotót minden sallang nélkül.
2018. febr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Itt a leginkább domináns válasz az "egyik sem":

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..


Ne legyen ilyen, ne legyen olyan, ne legyen az, de olyan se legyen.

Nehéz mindezeknek megfelelni.


Persze, női szemszögből érthető. Napi 150 érkező levél, kedvelés, meghívás mellett feljebb mennek a szűrők.


Csak akkor ne tegyünk úgy, mintha ez egyébként egyszerű lenne, csak önmagunkat kell adni, magabiztosnak lenni, és a párkeresési sikertelenségek leírása pusztán picsogás volna.

2018. febr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az #5-ös hülyeségeket ír.

Soha életemben nem randiztam annyit társkereső oldalról harminc - negyven évesen mint valaha is lehetett volna amúgy. És nem vagyok rozzant, se szívbajos sem impotens!

Az igaz hogy el van baszva, de az a tagok miatt van.

2018. márc. 1. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!