Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csalás kétéves fényképeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalás kétéves fényképeket használni társkereséskor?

Figyelt kérdés

Két év alatt híztam. 197 cm magas vagyok, de régen kb ilyen 90 kg-os vékony/átlagos alkatú voltam, manapság pedig olyan 105 kg lettem (de mondom, 2 méteres magassághoz), ami főleg a hasamnál, derekamnál látszik meg, de nem csúnyán azért. Alapvetően még jól nézek ki, helyes arcúnak mondott vagyok, az utcán is meg szoktak nézni csajok, hosszúkás szőke hajam van, ápolt vagyok és jól öltözöm, stb.


Két éve nyáron egy kezdő fényképész csaj megkért hogy álljak neki modellt és bevállaltam, mert sosem voltak értelmes fényképek fent rólam sehol. Azok a képek (kb ezer készült) nagyon jól sikerültek és a legjobb harmincat feltöltöttem facebookra és azóta is azokból használok társkeresőkön és tinderen is. Idén eddig 10 lánnyal randiztam és 2-3 is mondta, hogy a fényképeken vékonyabbnak nézek ki és a valóságban is mondták elvétve ismerősök, barátok.


Azokon a fényképeken nem csak jobban nézek ki, de profibbak is és nem akarom őket egy gagyi szelfivel vagy családi fotóval helyettesíteni. Amúgy nem vagyok egy nagy fényképész, évente ha öt kép megjelenik rólam facebookon.


2017. szept. 5. 18:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Ha jelentősebben változott a külsőd - és a 15 kiló azért nem olyan kevés - akkor inkább tegyél fel friss képet.
2017. szept. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy magamról sem tudok olyan jó minőségű, igényes, "szép" képeket csinálni, mint amik akkor készültek a profi fotóssal, sem családi/baráti alkalmakkor nem készül olyan rólam. És a minőséget most az alkatom változásától függetlenül mondom. Azért meg nem akarok fizetni nem tudom hányezer/-tízezer forintot, hogy megint legyenek friss, jó képeim. Azok olyan fa szán sikerültek egyszerűen.
2017. szept. 5. 18:37
 3/19 anonim ***** válasza:
Vagy fogyjál le 15 kg-ot, vagy egyszerűen nézz ki jobban, mint a képeken! :)
2017. szept. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor legalább írd le, hogy nem friss fotó, azóta felszedtél 15 kilót.
2017. szept. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval, ha ugyanúgy néznél ki nem lenne gond, de így az lenne a fair, ha olyan képet tennél fel, ami a jelenlegi állapotot tükrözi.
2017. szept. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
29%

Szánalmas, hisz BECSAPOD a másikat! Hazugsággal akarsz indítani?

15 kg hízás, az nagyon jelentős. Biztos össze-vissza zabáltál minden sz..rt és lusta vagy mozogni!

Fogyj vissza!


Persze, azért néztél ki jobban, mert nem voltál ennyire meghízva!


Tudod létezik időzítő a fényképezőgépeken, otthon vonulj el a szobádba és fotózkodj, aztán javíts a színeken ps-sel.

Nehogy ne tudj már magadról legalább egy normális képet csinálni!

Nem kifogásokat kell gyártani, hanem megpróbálni a hozott anyagból dolgozni.

Van fényképezőgéped? Biztos van. És azon kell hogy legyen időzítő is! Pózolj magadnak!

2017. szept. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Eleve ezek a műtermi fotók a csalás kategóriába tartoznak.

Amikor elmegyek a randira, és a csaj kb ugyanezt játssza el, és egy öreg tyúk ott gubbaszt, legszivesebben sarkon fordulnék..

2017. szept. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

De oké, hogy itt 4-ből 4-őtöknek baj, de nem az történt hogy hirtelen egy nőnek sem kellek, vagy ilyesmi. Még akiket mondtam hogy úgy három nő felhozta randin, még azok közül is később az egyikkel lefeküdtünk.


De hogy mondjam azt a 15 kilót? Nem 160-170 centis nő vagyok, hanem 2 méteres, vállasabb férfi. Szóval nem látszik olyan vészesen, még megfelelő ruházkodással is kevésbé feltűnő. Mondom, nem lettem rondább sem tőle.


Az önbizalmam csökkent miatta. Nyilván ha nem foglalkoztatna, ki sem írom a kérdést. Csak közben vívódok magammal hogy mi legyen. Nem akarok pénzt költeni fotóssal portrékra. Nyilván nem reális, amit valaki fentebb írt, hogy írjam ki hogy híztam 15 kilót.

2017. szept. 5. 18:46
 9/19 anonim ***** válasza:
Az esetlegesen bekövetkező randira sem a 2 évvel ezelőtti éned fog majd elmenni, hanem a mostani, szóval az aktuális külsődet demonstráló képeket tegyél fel főleg, emellett azért lehet 1-2 a modellfotókból is, de csak azért, hátha a színvonalasabb, művészibb képekkel növeled az esélyeidet. De mellékeld a bemutatkozódban, hogy azok már régebbi képek, így a korrekt.
2017. szept. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

A 8-as válaszom úgy írtam, hogy még csak 5-ig olvastam őket.


6. Nem zabáltam, hanem sok alkoholt ittam. Emlékszem 18 évesen a 2 méteremhez még csak 75-80 kg-os, elég vékony alkatú voltam. Amit itt nagy betűkkel ordibálsz, ez azért nem jön vissza a valóságban. Párszor már szóltak miatta, de mondom még mindig jól mennek a dolgok a nőkkel.

Nincs fényképezőgépem. 24 éves egyetemista vagyok és még saját albérletbe is csak tavaly költöztem életemben először. Amíg nincs saját fix fizetésem és a családom sem gazdag, addig nekem egy fényképezőgép luxus. Okés telefonom van.


7: Még csak 24 éves vagyok, szóval nem találkoztam öreg tyúkokkal, csak főleg 18-25 éves lányokkal. A legidősebb akivel valaha voltam az 27 éves volt.

2017. szept. 5. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!