Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az alacsony cingár pasi az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsony cingár pasi az a kategória, ami a nők esetében az elhízott, de elöl deszka, hátul léc?

Figyelt kérdés

Komolyan kérdezem, mert én tipikusan ilyen zsoké alkat vagyok, sosem volt még barátnőm és fogalmam sincs mi az én szintem. Jó lenne tudni, hogy kiknél próbálkozhatnék, legalábbis kiknél lenne esélyem.

Ugye az alacsonyság és vékonyság külön-külön is férfiatlan tulajdonság. Együtt meg a legrosszabb párosítás. Ezen analógia mentén meg azt gondolom, hogy ennek a párja a tipikus alma alkatú, de mell/formás fenék nélküli nő, hiszen a kövérség a leginkább nőietlen tulajdonság, de telt keblek és nagy popsi megléte esetén még simán lehet szexis a nő, viszont ha ezek is hiányoznak, akkor semmi nőiesség nem lesz az illetőben.



2018. febr. 21. 21:21
 1/4 Gál Zoé ***** válasza:
39%
Az alacsony pufi pasi se jobb.
2018. febr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem meg az ilyen pasiknak a vékony, de nagyon ronda nők lehetnek a párjai

vékony nőből is van mell és fenék nélküli, ráadásul sok a csúnya arcú vékony nő

2018. febr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jézusom, ne általánosítsunk meg külsőségekre alapozzunk mindent már....

Mi az hogy a te szinted? Szállj be egy liftbe, aztán ismerkedj mindenkivel, aki kicsit is vonz. Nem kell ezt ennyire bekategorizálni. Ha ismerkedsz, akkor meglátod kinek jössz be. Kezd olyanokkal, akik tetszenek mondjuk. Ha nem is ismerkedsz, akkor idegenek random véleménye alapján itt nem is fogsz senkit megismerni.

2018. febr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ismertem egy srácot, alacsony és vékony volt, és annó a suli legjobb nője volt az övé.

Egy igazi gazella alkatú futó csaj, angyali arccal és azzal az igazi feszes, izmos, kerek seggel.

Magasabb is volt nála a csaj, abszolút értékben szebb is, jobb tanuló is, még is olyan karizmája és dumája volt a kisgyereknek, hogy lazán elvitte mindenki elől.

2018. febr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!