Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek arról, ha a férfi akivel randiztok egy nagyon lepukkadt lakásban élne és rendetlenség lenne ott?

Figyelt kérdés
Már egy ideje randizgatok egy férfival, megvan a közös hullámhossz és a kémia is működik. Tegnap voltam először a lakásán és kicsit sokkolt a dolog. Nagyon lepukkadt volt (azt még talán megértem, hogy nem újítja fel mert albérlet, na de egy tisztító festés erőteljesen elkellett volna oda - mondom ezt úgy hogy én is magam festettem ki anno), illetve nem volt fűtés, csak a nappaliban, de még így is majd szétfagytam... meg hát rendetlenség volt, porcicák besöpörve a szőnyeg alá, stb. Persze nem azt várom, hogy luxus villában éljen a pasi, de emiatt most eléggé megtorpantam a folytatást illetően... nektek mi a véleményetek?
2018. febr. 24. 19:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%
Majd ha láttuk a te lakásodat is, akkor mondunk véleményt :)
2018. febr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom az én lakásom hogy jön ide, amikor véleményeket kérdeztem... De ha érdekel, akkor elmondom hogy a lakásom tiszta és a bútorok sem 50 évesek, van hogy én sem fűtöm az egészet, de jók a nyílászárók és pikk-pakk bemelegszik a szoba, ha felveszem a hőfokot.
2018. febr. 24. 20:05
 3/14 anonim ***** válasza:
16%

Albérletet általában nem újítgat, festeget és szerel bele cirkófűtéses radiátorrendszert az albérlő, a főbérlő pedig nem fog, ez van.

A rendetlenség pedig számomra több minthogy porcicák legyenek besöpörve a szőnyeg alá. Együttélésnél többségében nem ő fog takarítani, erre készülj.

2018. febr. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%

Igaza van. En is inkabb sportolok,szexelek takaritas helyett :D

N

2018. febr. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

""Albérletet általában nem újítgat, festeget és szerel bele cirkófűtéses radiátorrendszert az albérlő, a főbérlő pedig nem fog, ez van. "


Én ezt megértem, na de amikor a fal tiszta dzsuva, foltos, én nem gondolnám, hogy az ember a saját maga igényessége miatt ne tudna rászánni egy napot meg pár ezer forintot, hogy átfesse normálisra (nem gondolnám hogy ez amúgy zavarná a tulajt).


"A rendetlenség pedig számomra több minthogy porcicák legyenek besöpörve a szőnyeg alá. Együttélésnél többségében nem ő fog takarítani, erre készülj."


Direkt oda írtam, hogy STB. Mert a szőnyeg se látott még tisztítószert szerintem. De nekem már eleve az fura, hogy valaki porszívózás helyett a szőnyeg alá löki a koszt.


Na mindegy, akkor ezek szerint csak én vagyok tisztaságmániás :)

2018. febr. 24. 20:12
 6/14 anonim ***** válasza:
47%

Azt sugallja, hogyha komolyabbra fordul a dolog, akkor ez mind Rád fog várni, hogy élhetővé tedd:

https://www.youtube.com/watch?v=Tk96EBCUgPk

2018. febr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
32%
Attól függ. Ha mondjuk csak aludni járok haza és amúgy az egész napomat máshol töltöm, akkor engem sem zavar túlzottan.
2018. febr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

"a bútorok sem 50 évesek" Lel ne mond már, hogy kidobnál egy eredeti art deco bútort. :O


Mondjuk, ha jön hozzám valaki, akkor rendet teszek és kicsit bedurrantom a fűtést. Szóval lehet nem a kérdezőt kéne bántani, én éltem együtt férfi lakótársakkal, de mindegyik rendet tartott.

2018. febr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Kiábrándítana
2018. febr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Együttélésnél többségében nem ő fog takarítani, erre készülj."


És miért is? Talán nem bírja el a porszívót? Az ilyen phaszoktól mentsen meg az ég, akik a nőt háztartási alkalmazottnak nézik.

2018. febr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!