Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Hosszú barna haj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hosszú barna haj leengedve vagy felkötve szép?

Figyelt kérdés
Mutatnátok képet hogy nektek milyen tetszik kort is írjatok.
2018. febr. 26. 19:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

Imádom ha hosszú egy lány haja.

[link]

Felkötve is jól áll.

[link]


Szóval igazából tök mindegy.

2018. febr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

Szia. Nekem hosszú, szőkésbarna hajam van. Eddig mindig leengedve hordtam, mostanában fel szoktam fogni a gyakorlat miatt (óvoda). Én úgy szoktam, higy begöndörítve, magasra gumizom. A barátom meg szokott dícsérni, ha így van a hajam. Én azt ajánlom, hogy legyen változatos. Leengedve, begöndöfítve, parkettába, felfogva. Szerintem unalmas, ha mindig ugyan olyan.

Nem vagyok pasi, de úgy vettem észre, hogy az új dolgok, kis változások bejönnek a férfiaknak.

2018. febr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
9%
Pár dolgot elgépeltem. Bocsi.
2018. febr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
9%
Kiengedve is szép, de nekem brutál szexi felkontyolva a fej tetejére, főleg szexnél. :)
2018. febr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#4 férfi vagy?
2018. febr. 26. 19:37
 6/14 anonim ***** válasza:
60%

Kiengedve.

De felkötve és lófarokban is.

Ha időnként máshogy hordja az nagyon tetszik.

2018. febr. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező, #4 vagyok, igen, férfi. Miért?
2018. febr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%

Most az első válaszon mégis mi a rákot lehetett 0%-ra pontozni, a kérdezőnek válaszoltam, meg linkeltem képeket, mert kérte.


Ekkora élettelen, frusztrált, megkeseredett, nyomorék bagázst, ami itt van, még nem láttam sehol se.

2018. febr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%

Na az ilyen haj ami neki van. Asdfdsass 0_0

https://www.youtube.com/watch?v=bsGuWokn47A

Jöhet a 0% szűzfiúk

2018. febr. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem leengedve és felkötve is tud szép lenni, igazából attól függ, hogy milyen ruhát viselsz, mit terveztek csinálni... van ahol az egyik másol meg a másik megoldás nem lenne igazán praktikus. :)


26 vagyok, képet pedig azért nem küldök, mert teljesen az összképtől függ, hogy miért ezzel vagy azzal a stílussal készült képet küldenék. Nem önmagában a haj számít. Hanem az egész nő:)

2018. febr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!