Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hányadik randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hányadik randin "kell" elcsattanni az első csóknak? És mikor ideális az első együttlét?

Figyelt kérdés

Puszta kivancsiság,

Kort,nemet megköszönöm



2018. febr. 27. 19:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Csók az 1.-2 randin.

Szex ilyen 4-8 randi és lehetőleg 2-4 hét ismerkedés után durván.


Persze nekem is volt, hogy másfél hónapot vártunk előtte, de akkor a lánnyal is annyira jól éreztem magam, hogy tényleg nem érdekelt (pedig általában szokott). (Mondjuk csók ott is volt az első randin.)


24/F

2018. febr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha idegennel randizok, netes társkeresőről akkor csók kellő ismerettség után. Persze nem hónapokban. Szex pedig amikor úgy érzem komolyak a szándékai.
2018. febr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
2018. febr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Semmi nem határidőre megy, hanem amikor úgy érzik

Amikor már összehangolódtak,és ott van az a varázslatos pillanat, amikor már biztosak benne, hogy ő az ő párjuk, és tényleg egymás szemébe néznek, és totál őszinte pillanat , egymásra rá vannak hangolódva, és mindketten akarják, és tudják, hogy a másik is akarja a csókot, mert ő is biztos benne, hogy ő az ő párunk, s mi az övék. Na, a csók akkor ideális;

Szeretkezés meg amikor már mindketten rászánják magukat, és kevésbé szégyenlősek, és késznek érzik magukat rá, és fel merik vállalni magukat teljesen a másik előtt, és amikor mind a ketten úgy vannak, hogy már eljött az ideje. Na, ehhez pl talán lehetne mondani úgy sacc/kb behatárolós időt, talán könnyebben, mint a csókhoz; habár... Nem is, vagy nemtom. Na mindegy, én ezt még nem tudom.

2018. febr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!