Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívhatom el randira,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívhatom el randira, hogy lássa kárát az eddigi kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy idióta kérdés, előre is elnézést, de tanácstalan vagyok. Sajnos nincs sok tapasztalatom randizással kapcsolatban és most, hogy úgy alakult, hogy megismertem egy ideje egy számomra szimpatikus lányt, akivel többet is el tudnék képzelni, jól jönne egy-két tanács. Szóval egy ideje beszélgetünk és ahogy egyre jobban megismertük egymást, elkezdett kialakulni valamféle bizalom kettőnk között. Eleinte élőben találkoztunk, mivel ugyanarra a tanfolyamra jártunk, de már hónapok óta nem találkoztam vele, csak fb-on beszélünk napi szinten, részben a távolság miatt is csak így megoldható, legfeljebb hétvégén vagyunk egy városban. Szeretném elhívni valahová, akár csak beszélgetni, a tudtára adni, hogy nem csak barátkozni akarok (jelenleg nincsen barátja). Viszont félek attól, hogy ő nem akar hasonlót és ezzel tökretenném az eddigi kapcsolatunkat.


Hogyan lehet ezt értelmesen kommunikálni? Ha úgy hívnám el valahová, hogy tudja, hogy csak ketten mennénk, abból valószínűleg tudná, hogy más szándékaim is vannak, de ez sem törvényszerű az én logikám szerint, abban a tudatban meg nem akarom elrágnatni akárhová, hogy egy barátjával találkozik. Vagy nincs későn, ha már a találkozón derül ki a szándékom?


Lány 18, fiú 23


2018. febr. 28. 04:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Az első és a legfontosabb véleményem szerint, hogy legyél határozott és őszinte. Én a helyedben azzal kezdeném, hogy elmondanám neki, hogy: tetszel nekem,szimpatikus vagy és jobban meg szeretnélek ismerni, van e kedved találkozni velem? Szerintem ez úgyis alakul, ha a csaj ad rá egy esélyt és belemegy akkor biztosan Te sem vagy közömbös neki, ha kicsit azért rá kell fűzni akkor valószínűleg bizonytalan, ettől függetlenül szerintem nem vesztesz semmit. Ha netán azt mondaná, hogy nem, semmiképpen, akkor elmondod, hogy sajnálod, s ha neked úgy továbbra jó ahogy eddig akkor elfogadod a helyzetet és kizárod a szívedből. :) Sok sikert. Legyél határozott és udvarias. Majd írd meg mi volt. L
2018. febr. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!