Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Másfél hónapja kezdtünk el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél hónapja kezdtünk el találkozgatni de ugy érzem nem alakul a kapcsolatunk. Ötletek hogy mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Február 14.-én hívott el elöször. Azóta minden héten kb egyszer találkozunk. Közbe ìrunk egymásnak üzeneteket de meg mindíg nem történt semmi. Mikor találkozunk csókolozunk de az este végén hazakísér és annyi. Szerintetek mi lehet a háttérbe? 21/L

2016. ápr. 2. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Üljetek le és kommunikáljatok egymással nyíltan és őszintén. Tuti, hogy ez hiányzik a kapcsolatotokból!


Nem a kis dumcsikra gondolok, hanem a mély és komoly beszélgetésekre.

Ismerkedés, elmenni ide-oda.

2016. ápr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

2 hete rákérdeztem hogy akkor mi most mik vagyunk de terelte a témàt ezért azota nem kerdeztem

De minden héten ö hív el valahova és a munkatársainak is beszél rólam

Nem értem mi van

2016. ápr. 2. 17:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Tudom hogy töketlennek gondolod a srácot, de mivel többfajta gondolkodású nő is van, ezért nem hibáztathatod. Főleg ha nem is tudja, hogy van e bajod egyáltalán ezzel a felállással.

Ismerek olyat is aki 3-4 hónapig nem adta magát oda a pasijának, akkor most melyik a jó gondolkodás? Te felőled nyugodtan mehetne a dolog de ha ezt a pasid nem tudja akkor tudatni kell vele. Lehet előző ismerkedésénél a lányka nem tolerálta a gyors haladást.. kommunikáljatok!

2016. ápr. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Komolyan nem értem az ilyet. Bocsánat a kifejezésért, de mi a f..szért kell terelni? Miért nem lehet az ember őszinte? Én azért rákérdeznék, hogy azért terel, mert nem vagy számára fontos, vagy korai, vagy csak d..gó partnert keres..vagy valamit azért reagáljon, mert ez a semleges terelés nem vezet jóra és számomra legalábbis, egy jó nagy negatívum, ha valaki terel és nem ad egyenes őszinte választ egy feltett kérdésre.
2016. ápr. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor lehet megtanulni normálisan kommunikálni. Én is azt ajánlom, hogy ültesd le valami nyugodt, csöndes helyen, ahol nem zavarhatnak meg benneteket és kerek-perec kérdezz rá, hogy akkor mit is akar! Mondd el, hogy úgy érzed, megrekedt a dolog, hogy nem haladtok előre, hogy úgy érzed, mintha bizonytalan lenne és te tudni szeretnéd, hogy akkor hányadán álltok.


Ha továbbra is terel, akkor vagy elfogadod ezt és te leszel az, aki a kezébe veszi a gyeplőt, vagy hagyod a francba. Mivel már most is zavar a srác esetlenkedése, úgy gondolom, hogy a harmadik opció (várunk, amíg ő lép) hosszútávon nem játszik, akkor feltehetően úgyis elhagynád.

2016. ápr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!