Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy srác a suliból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác a suliból, de idősebb nálam már ráköszöntem, de nem merek oda menni hozzá beszélgetni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
ne menj oda hozzá beszélgetni
2010. jún. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Visszaköszönt? Ha igen, akkor már lehet belőletek valami.

Mivel nem mersz oda menni, valami más taktikát kell választani. Pl. vedd fel valamelyik közösségi oldalon. Rá is írhatsz, megkérdezheted, hogy hogy van, várja-e már a szünidőt. Ha visszaír, kialakulhat valami. Ha nem, akkor is okosabb lettél, mert akkor nem akar tőled semmit.


30/F

2010. jún. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok :D igen visszaköszönt, de úgymond ő a suli "nagymenője" de alapján véve kedves és tiszta normális :D csak hát én vagyok a gyáva :$ röpi edzéseken is ott szokott lenni. fenn van msnen de nem merek ráírni :$ :$
2010. jún. 8. 22:19
 4/7 anonim ***** válasza:

ajh olyan idegesítőek vagytok már....

ennyi hülyeséget összehordani..

ha odamész lehet belőle valami. ha nem mész oda, akkor nem.

MI EZEN OLYAN ßASZOTT NEHÉZ??

2010. jún. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az egyik röpi edzés után írj rá MSN-en és kérdezd meg, hogy tetszett neki az edzés. Aztán majd alakul a beszélgetés.

Légy bátor, mert gondolom, sok lány hajt rá, így kisebb az esélyed, ha nem nagyon jelzed azt, hogy tetszik.

2010. jún. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

de ha nem válaszol vissza és hülyének nézz? azt nem akarom.:S

ma is a folyosón nézett és a haverjával rám nézett és kilökték őt. magyarán provokálta magát.

2010. jún. 9. 11:44
 7/7 anonim ***** válasza:
tuti,h nem vagy közömbös a számára,írj rá:D
2011. ápr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!