Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebben az esetben melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben melyik félnek kellene kezdeményeznie a randit?

Figyelt kérdés

2 fél megbeszél egy randit, egy munkahelyen dolgoznak. A randi napján a nő megbetegszik és erre hivatkozva lemondja. Eltelik 1 hét és nem beszélnek egymással. Visszamegy dolgozni és találkozik a férfival aki érdeklődik a betegsége felől, majd egy mosoly kíséretében távozik,mert lejárt a szünete.

Ilyen esetben a nőnek kéne kezdeményeznie a randit vagy hagynia kell a férfire a döntést?



2018. márc. 1. 08:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem annak aki lemondta, nemtől függetlenül. De azért itt van más is.

Oké, tegyük fel várok, de azért nem egy hetet. Bár ez mondjuk mindkettőjükre igaz, várhatnak így akár meddig is egymásra.

De legfőképpen miért nem kommunikáltak egy hétig?

2018. márc. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én a nő helyében elég gáznak tartanám, hogy lebetegszek, és 1 hétig még csak annyit sem ír a pasi, hogy jól vagyok-e, élek-e még. És még el is várná, hogy én hívjam el..persze.
2018. márc. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!