Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire ijesztő az, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ijesztő az, ha egy férfi hamar kitárulkozik?

Figyelt kérdés
Csak akkor tudok felszabadulni, ha sok mindent megosztok neki az életemről. Persze csak akkor, ha szimpatikus valaki. Ez ijesztő lehet? Tudom, hogy ez egy kicsit fura, de szeretem kibeszélni magam, mivel szorongó alkat vagyok és, ha rendesen megismer akkor tudok igazán felszabadulni.
2018. márc. 2. 07:44
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem jó pont a nőknél, ha őszinte vagy.
2018. márc. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy máshogy lehetne egymást megismerni, ha nem úgy, hogy meséltek egymásnak az életetekről? Az a nem mindegy, hogy eztmilyen formában teszed. Ha panaszkodva, nyafogva, csak a negavtívumokat kiemelve, akkor nem lesz túl nagy sikered.
2018. márc. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem lenne ijesztő.

Maximálisan meg tudom érteni.

2018. márc. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Aki számára ez ijesztő, azzal nincs dolgod az életben. Miről van szó?
2018. márc. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem szabad az első alkalommal neki esni a partnernek, mert túl sok leszel, nem tudja hova rakni a sok információt.

Tudatosan fogjad vissza magad az első randin, a másodikon már ereszthetsz a gyeplőn.

2018. márc. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ismerkedés része, hogy érdeklődtök egymás iránt és fokozatosan(!) kitárulkoztok egymás egymásnak.

Ha viszont hirtelen minden problémád, lelki bajod, történeted rázúdítod, akkor az nagyon ijesztő és taszító.


Fokozatosan tárulkozz ki, rá figyelj, ne csak a saját érzéseidre.

2018. márc. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6-os jól írja! Én is azt javaslom, hogy szépen lassan, fokozatosan, az nem lesz too much! :)

(Én is ilyen vagyok, de saját bőrömön tapasztaltam, hogy nem jó!)

2018. márc. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül baj, hiszen a randin a másik felet szeretném megismerni és mindig is utáltam a klisés randikat (mind helyszínt, mind témákat tekintve), de azért ha a kitárulkozás olyan szinten történik, hogy tőlem várja a másik a megoldást, akkor felejtős. Problémái és múltja mindenkinek van, ez tesz minket olyanná, amilyenek vagyunk, csak a szélsőségeket lehetőleg kerüljük.
2018. márc. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez akkor is ijesztő, ha csak barátkozom azonos neművel.
2018. márc. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!