Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek mit kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene tennem el kellene mondanom a barátomnak?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú, de megköszönöm ha elolvasod!


Ezelőtt két évvel találkoztam egy csodálatos férfivel és egymásba szerettünk. Minden jól is ment egészen addig ameddig nem mutatott be a legjobb barátjának. Ránézésre ő is teljesen normális de szerintem valami nagyon nincs rendben vele.


Voltunk múlt egy baráti összejövetelen az egyik ismerősünk nyaralójában a Balatonon és bementem a konyhába ahol készült az ebéd. Ez a bizonyos barát volt a szakács és élő csirkét hozott, mondván, hogy frissebb így. Amikor meglátott valami elég fura mosoly ült ki az arcára és annyit mondott, hogy vigyázzak magamra mert figyel, majd eltörte a csirke nyakát egy laza mozdulattal. Hát a lábam a földbegyökerezett és hirtelen nem tudtam, hogy jól hallottam e amit mondott és végig futott rajtam valami borzasztó hideg érzés. Utána minta mi sem történt volna készítette tovább az ebédet.

Finoman kérdeztem később a barátomtól, hogy miféle ember ez a legjobb barátja és kiderült hogy igazából gyerekkori barátok és ismeri 25 éve. Nem mondtam el végül ezt az incidenst, nem akartam hülyét csinálni magamból, gondoltam én értettem félre valamit.


Voltunk most kirándulni a hétvégén, 4 főre terveztük a dolgot én voltam egyedül nő és a három régi jó barát. Mondanom sem kell, hogy ez a férfi is jelen volt. Az autó amivel érkezett véres volt hátul. Nagyon megijedtem, de szeresére a másik barátnak is feltűnt és meg is kérdezte viccesen, hogy mit ütött el. Erre mondta az illető, hogy egy kutyát ütött el miközben tolatott, de elég fura volt az egész. Kinyit a csomagtartó és ott volt egy fekete zsák, benne a kutyával. Amikor bementek hárman valamiért én belenéztem és nagyon durva volt a látvány. Nem vagyok szakértő de nekem nem elgázoltnak tűnt szerencsétlen állat. A hétvége vidáman telt bár bevallom én rettegtem nem mertem elmenni a barátom mellől egy percre sem. Ez a figura ilyenkor mások előtt teljesen normális, de nekem nagyon rossz érzésem vannak vele kapcsolatban.


Szerintem elmondjam a barátomnak az aggályaimat ezzel kapcsolatban vagy mit tegyek, mert nagyon szeretem és nem szeretnék konfliktust ebből. Mert az nagyon furcsa hogy ilyen régen ismerik egymást és neki ezek nem tűntek fel, nekem meg egy éven belül két ilyen "igen morbid incidens" is kijutott.


Szerintetek mit kellene tennem, bizonyítani nem tudok semmit és 100%ig persze én sem vagyok biztos semmiben, de nagyon félek ennek az embernek a közelében.



2016. márc. 13. 21:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Huhhh ez elég durva.Én mindenképp elmondanám.
2016. márc. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon durvának tűnik, ebből így elég pszichopatának tűnik a srác. Szerintem is mondd el az aggályaidat vele kapcsolatban. De persze nem "támadva" őt, mert ha gyerekkori jó barátok, akkor úgyis védi. Inkább mondd el neki, hogy te is nagyon bizonytalan vagy, de eléggé tartasz ettől a sráctól ezért és ezért (és akkor megemlíted ezt a pár incidenst).
2016. márc. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

hát nem tudom valami kezdenék a helyedben mert ez elég keménynek hangzik még nekem is xd


én megpróbálnék kicsit többet kivasalni a kanomból hogy mit műveltek régen gyerekként meg hasonlók és ha szóba kerül valami állatság akkor annak kapcsán megemlítheted ezeket. az elsőt szinte tuti nem fogja elhinni a másodikra pedig magától azt mondaná hogy képzelődsz vagy menstruálsz vagy ilyesmi szóval adjál valami alapot a dolgoknak a csávó fejében. legjobb haveromról ilyeneket mondanál én se hinném el.

2016. márc. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen jól látjátok pont ez a bajom nekem is. Barátomat nagyon szeretem, de ezzel valami kezdeni kellene. Szerencsére ritkák a közös programok, de így is állandóan, amikor csöng a telefon már félek, hogy ő az megint és valami közös programot kell vele megint csinálni.


Amúgy köszi az ötleteket ezek nekem eszembe se jutottak. Élőben nem merem megkérdezni a barátnőimet mert azonnal megkérdeznék, hogy ki ez, meg mi ez és ez csak egy csomó komplikációt szülne. Pedig jó lenne valaki akivel tudnék nyomozni vagy nem tudom. A srác pl nincs fent facen se és ha rákeresek a neten sehol sem szerepel. Ez is nagyon ijesztő manapság.

Nem gondoltam, hogy ilyesmiben lesz részem ez olyan mint valami ijesztő film vagy könyv. Pláne, hogy a barátom eddigi életem szerelme nagyon jól vagyunk együtt és akkor ez történik. :S

2016. márc. 13. 22:27
 5/12 anonim ***** válasza:

nemtom hány évesek vagytok de megkérdezheted azt is, hogy mi lett az előző barátnővel bár nem hiszem hogy túl durva dolgokat fog mesélni mert azt valszeg elmondta volna 2 év alatt.

télleg mit tudsz a pasidról am ha már itt tartunk, mert ahogy látom sok a megválaszolatlan kérdés.

2016. márc. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó ez is jogos amit mondasz, de ezekről már beszéltünk és semmi sem volt csak egyszerűen szétmentek legalább is a barátom elmondása szerint.

Saját állítása szerint eddig előttem két komoly kapcsolata volt, és utolsó után egy évre jöttem neki én.


Amúgy 26 éves vagyok, ő pedig 30.

2016. márc. 13. 22:41
 7/12 anonim ***** válasza:

" bizonyítani nem tudok semmit és 100%ig" - de mit szeretnél bizonyítani?


A csirkét megölik a főzés előtt, anyukám hess, egy késsek vágta el a nyakát.. hogy az elütött kutyát miért hordozza?

beteges, kétségtelenül.

Mond meg a barátodnak, hogy tartasz attól a pacáktól, ne erőltessen közös programokat.

2016. márc. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7:

Én mondjuk nagyon utálom az erőszakot, de nem a csirke volt a gond, hanem amit mondott előtte és a nézés aztán konkrétan kitekerte szegény madár nyakát mintha célzás lett volna, ezen döbbentem le nagyon. Nem tudom hihetetlenül megijedtem akkor, előtte sosem éreztem ilyet.

2016. márc. 13. 23:35
 9/12 anonim ***** válasza:
nem tudom, nekem elég kamunak tűnik...
2016. márc. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9:

Pedig nem az sajnos. Gondolhatod én, hogy érzem magam aki konkrétan benne van ebben a helyzetben.

2016. márc. 15. 00:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!