Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon tudja a lány, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tudja a lány, hogy randira hívtam, nem csak baráti találkozóra?

Figyelt kérdés

Egy beszélgetés alkalmával mondtam neki, hogy tetszik nekem, de nem volt túl komoly a kontextus, így lehet, hogy csak szimpla bóknak vette, nem pedig úgy, hogy nem barátként tekintek rá. Most kitaláltam egy programot, ahova mondtam, hogy ketten menjünk el. Erre olyasmi választ kaptam, ami lényegét tekintve olyan, hogy 'jó ötlet, véglis elmehetünk, miért ne", szóval annyira nem érezni rajta, hogy annyira lelkes lenne. Már korábban is mondtam neki, hogy kedvelem, de azóta már eltelt vagy fél év, viszont nem érzem, hogy tudná, hogy hogy is tekintek rá és milyen szándékaim is vannak.

Hogy mondjam el neki, hogy nem közömbös számomra, anélkül, hogy túl nyomulósnak vagy tolakodónak tűnjek?


2018. márc. 3. 04:40
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Úgy, hogy elmentek és ott komolyan elmondod neki a szándékaid. Nem röhögcsélve.
2018. márc. 3. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%

Párszor már mondtad, közös programra hívtad és gondolom máskor is célozgattál a dologra. Tudja, csak nem érdekli. Barátzóna.

Elmondani kb. akárhogy elmondhatod. Állj elé és közöld, hogy tetszik. Ha elpróbálja viccelődni, akkor mondd, hogy figyeljen rád, mert komolyan gondolod.

2018. márc. 3. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

#2-nél a pont.

Tudja hát! Ne hidd azt, hogy szórakozott a lányka, és azt sem tudja, hogy mit csinál, és mit akarsz tőle. Pontosan tudja. Nem minden az, aminek tűnik. ;)

2018. márc. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Valószínűleg vette a lapot a lány, de az már jó, ha elmegy veled programra! Szerintem azon múlik a dolog, hogy képes vagy-e meggyőzni őt, hogy komolyan vegyen téged. Fél évet már sikerült elbalf_szkodnod, ideje rákapcsolni! Ha tutyi-mutyi vagy, mégis mire lelkesedjen?
2018. márc. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tök mindeggy minek vette. Van egy esélyed, vele kettesben lenni, bárhogy alakúlhat.
2018. márc. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sejti. Hány éves vagy és milyen program lesz? Ott is alakíthatod úgy, ha olyanok a körülmények, hogy ez több.
2018. márc. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
37%

Basszus, nem uzleti targyalasra mesz, ahol a partnert gyozkodni kell. Ez az allj ele es mondd meg annyira ovodas dolog. A not nem meggyozni kell, hanem elcsabitani, meghoditani, levenni a labarol, feltuzelni stb. Engem soha nem lehetett rabeszelni semmire. Legyel vicces, kedves, pajkos, sarmos, csabito. Viselkedj ugy, hogy ne legyen szukseg magyarazatra. Mi a baratommal sosem beszeltuk meg, hogy ez most randi, mi most jarunk, mert annyira nyilvanvalo volt. Egy erintes sokkal tobbet jelent, mintha szavakkal elmondod a komoly szandekaidat. Egy oleles, ahol megsimitod a hajat hatborzongatoan jo erzes tud lenni. A szemeddel is beszelj, ne csak a szaddal. :) Nem targyalni mesz, hanem randizni, ezt ne felejtsd el.


Jo, oke, visszaolvasva kicsit vegletes amit irtam, csak nekem ez az allj ele es mondd meg a halalom. :D Nem tehetek rola, en ettol a szembesitestol annyira viszolygok. Az erintesek, a pillantasok ugyanolyan fontosak, mint a szavak. Kicsit most visszakoznom kell, mert a szavak is fontosak, de az is inkabb a csabitas eszkoze legyen. En legalabb is igy mukodok, es nem adhatok mast, csak mi lenyegem. :D

2018. márc. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!