Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőként tudomást sem venni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként tudomást sem venni a merevedéstől, vagy hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, nyilvános helyen vagytok és még amúgy sem akartok semmi szexuális dolgot a randipartnerrel, de ölelés és csók hatására merevedése lesz.


Ilyenkor mi a legjobb megoldás, nőként?

Nyilván észreveszem, imponál is a dolog, de tegyek úgy, mintha nem is lenne semmi? Vagy csak mosolyogjak, tegyek valami megjegyzést, vagy tényleg ne is vegyek róla tudomást és sétáljunk tovább? :D

Ti hogyan oldjátok meg ezt a helyzetet?


2018. márc. 7. 14:13
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem ez változó.

Meg hát az se mindegy,hogy hányadik randinál történik ez meg.


Szerintem van olyan pasi,aki zavarba jön,vak aki nem csinál belőle ügyet mintha mi se történt volna,van olyan pasi aki pedig viccelődik vele,vagy èppen komolyan beszél róla.


Nyilván ez alapján foglalkoznék vagy regálnék rá én is nőként.

2018. márc. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
En mosolyognek rajta. Ha mar eljutottunk a csokolozasig, feltetelezem kozvetlen, jo hangulatu beszelgetesek eloztek meg, maskulonben reszemrol biztos nem lett volna csok, tehat a merevedestol se kell zavarba jonni egyik felnek sem.
2018. márc. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
24%

Kérdező, őszintén, hány éves vagy?


A kis éretlen tinik viselkednek így, ahogy te.


Érett felnőtt emberek tudják, hogy akivel együtt vagyunk, csókolózunk, szexuális vonzódás is kialakult, annak következménye van. A pasiknál tudod, hogy ez.

Örülj neki és kész. Nem kell adni az ártatlan szüzikét, csak a meleg pasiknak nem áll fel a csajokra.


Nem kell ebből nagy ügyet csinálni.


Abbahagyjátok a csókolózást és megvárod, amíg lehiggad.

2018. márc. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Utolsó, ne haragudj, hogy tapasztalatlan vagyok még és feltettem egy érdeklődő kérdést, egy erre szakosodott weboldalon! :)

Köszi az eddigi válaszokat is!

2018. márc. 7. 14:32
 5/31 anonim ***** válasza:
69%
Kár, hogy a kérdező kommentjét nem lehet likeolni... ;)
2018. márc. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
18%

"Nem kell adni az ártatlan szüzikét, csak a meleg pasiknak nem áll fel a csajokra. "


Így van. Ez önmagában még nem is feltétlenül az illető csajnak szól, hanem egy testi reakció.

2018. márc. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
12%
Olyan pici hogy szerncsere nem tudja kitapogatni vagy erezni igazan nadragon keresztul igy ilyen szegyenteljes helyzetbe nem kerultem meg !
2018. márc. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

#6: Oké, akkor annak örülök, hogy a férfi tökéletesen produkálja az elvárt biológiai reakciókat és cseppet sem tulajdonítom magamnak a dolgot... Viszont igazából még mindig a reakciókra irányul a kérdésem, tapasztalatok alapján.

Mit tesztek, mit szerettek, hasonlók?

2018. márc. 7. 14:47
 9/31 anonim ***** válasza:
29%
Jaj, kérdező, egy szerencséd van, hogy a butaság nem fáj.
2018. márc. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
74%
Egy hölgy nem tesz ilyesmire megjegyzést.
2018. márc. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!