Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám elmélyíteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elmélyíteni a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Mondanátok komolyabb, lelkizős témákat? Korábban nem volt probléma ezek megbeszélésével, viszont egy ideje csak a felszínesebb, "mi történt ma" témák kerülnek szóba a partnerjelölttel. Hogyan, milyen kérdésekkel tudnám fenntartani az érdeklődését, miket kérdezzek, hogy ez érzelmekről is szó essen?


Vannak még egyebek, amiket nem írtam le, azokról privátban beszélnék, ha valakit érdekel. Hálás lennék, ha segítenétek!



2018. márc. 7. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Eloszor is ne kerdezz, hanem meselj magadrol olyan formaban, amit a masiktol is hallani szeretnel. Utana kerdezd meg, ha magatol nem mond hasonlot, hogy volt-e ilyen helyzetben, mit gondol rola, stb.
2018. márc. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Meséld el te a napodat! Mondd el neki h mi az ami jó mi az ami rossz volt benne. Aztán kétdeztd meg tőle is. Itt már neki is reagálnia kell a te történetedre. Aztán kérdezz bele, ...-ban mi nem tetszett? Miért nem szereted...? És már hoppá érzelmekről beszélgettek! :)


Írj ha gondolod!

2018. márc. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az első kettő jó tanács! Mesélj valami bizalmasabb dolgot magadról és kérdezd meg, hogy ő volt-e már ilyen helyzetben, vagy mit tanácsolna stb.
2018. márc. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem ezeknek maguktól kéne jönniük. Volt olyan, hogy valakivel 1-2 hónap randizás után sem tudtam beszélni erről, mással már a második randin is. Ha már külön goldolkozni kell ezen, akkor valószínűleg nem illetek össze...
2018. márc. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!