Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudom elmélyíteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom elmélyíteni a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Nagyon vonzódunk egymáshoz,kedveljük egymást de ő nem képes szerelembe esni nem csak velem mással sem.Megértő vagyok vele,meghallgatom de szeretném ezt a kapcsolatot elmélyíteni.Sokat csalódott,nagyon kemény fejű,picit önző de látom rajta hogy szerethető nagyon is de valamiért elzárkózik.Hogyan tudom elmélyíteni a kettőnk kapcsolatát?Soha nem volt ilyen problémám még férfivel.
2012. máj. 15. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő maga nem is akarja elmélyíteni, csak gyáva bevallani. Ismerek jó pár férfit, aki az mögé bújik, hogy ő nem tud szerelmes lenni a sok csalódás miatt :) jó duma, dehogynem tudnak szerelmesek lenni, csak ezzel jönnek, ha nem akarnak megbántani egy lányt. Hidd el, ha te lennél a nagy ő, nem morfondírozna ezen egy percig sem.
2012. máj. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a búvárkodást próbáltátok?
2012. máj. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mióta vagytok együtt? én 2 évig "szenvedtem" egy ilyen pasi mellett aki nem akart felelősséget vállalni az érzelmeiért csak élvezte hogy van is valakije és nem mond semmi konkrétat. ha hosszú idő után sem alakult ki akkor szerintem nem is fog elmélyülni
2012. máj. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!