Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, miért féltek randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, miért féltek randira hívni életek csodálatos hölgyét?

Figyelt kérdés

2018. márc. 7. 19:54
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

"Ennyire fáj a visszautasítás?"


Akinek nem fáj, az miért nem kezdeményez maga?

2018. márc. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Mert félénk vagyok. Nem a visszautasítástól félek, hanem egyszerűen csak randira hìvni.

De ha bátorít és érzem, hogy kedvel, érzelmileg biztonságban érzem magam, akkor elhívom.

2018. márc. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

19-es:

"A "csodálatos" az számomra valami különlegeset jelent. A felsorolt tulajdonságok egyike sem nagyon ritka, még a kombinációjuk sem."


Valószínű ezért vagy egyedül huzamosabb ideig. (Ha jól tévedek, neked volt okos és szép nőd, akit aztán saját bevallásod szerint te dobtál ki:) Biztosan ő sem volt elég különleges neked:)

2018. márc. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Mert a visszautasítottság, rosszabb esetben megalázottság érzése érzelmileg fájdalmas, ha sorozatos, akkor még inkább az, márpedig az átlag férfiak nagy százalékban találkoznak ezzel az érzéssel, hiszen férfiként (ha nem vagy a legvonzóbb 20% tagja) rögös úton vezet az út a boldogság felé.


Nem egy visszautasítástól félnek szerintem a legtöbben hanem a sorozatostól, és az ezzel járó nem vagyok elég jó érzéstől. Megértem őket, én is közéjük tartozom, igaz én a félelem mellett egyre inkább a hajlandóság teljes hiányát érzem ezt felvállalni. :D

2018. márc. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

A kérdés már ott bukik, hogy nincs olyan "életetek csodálatos hölgye" egy nagyon egyszerű okból kifolyólag.

Ha nem velem boldog "életem hölgye" mert nem kezdeményeztem, akkor majd valaki mással lesz az.

Én nem vagyok más boldogságának megrontója, ha ennyire szükségük van őrá.

2018. márc. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Főleg amikor itt is tömkelegével olvashatod azt hogy: Majd lesz másik/Annyi hal van még a tengerben/Így mások, úgy mások stb... Szóval miért fontos a párkapcsolat annyira mikor manapság ez amúgy is egy nagyon fragilis dolog. Itt exbarát, ott szexkapcsolat (Néha az egyik okozza a másikat) szóval kösz nem. Majd egyszer, esetleg.
2018. márc. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!