Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem lehet barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet barátnőm, miért nem lehet csodálatos szeretkezésekben részem, amikor manapság egy 13-14 éves lány, fiú is csinálja és nekik is van párjuk már?

Figyelt kérdés

Felnőttként sem jött még össze egy lánnyal sem semmi, pedig kaptam már elég pozitív visszajelzéseket is a külsőmmel kapcsolatban, annak ellenére, hogy épp emiatt nem mertem kezdeményezni igazán és még most is rondának tartom magamat.

Neten fb-n meg csak felszínes, utálatos tini lányokba ütközöm. Normális lányok már foglaltak, sajnos. Akiknek bejövök azok meg távol élnek tőlem, nem is értem itt a környéken miért nem találok már végre olyan lányt, akinek jó vagyok és, aki nekem is megfelelne?



2012. szept. 1. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
sablon
2012. szept. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Attól, hogy egy nap tizenötször teszi fel valaki a kérdést, a lényeg nem változik. Lehet barátnőd. Senki sem mondta, hogy nem lehet, senki sem tiltotta meg, hogy legyen. A "Miért nem lehet barátnőm..." kezdetű kérdés tehát értelmetlen.

Te magad fosztod meg magadat ettől az örömtől. Csak rá kell jönni, hogyan. Ha tényleg mindent megteszel azért, hogy jól nézz ki és a viselkedéseddel, életmódoddal is jó benyomást tégy, a nőkben pedig tudatosítsd, hogy nem csak egy könnyen kihasználható, naiv jófiú vagy, hanem férfiként viselkedsz és párkapcsolatot szeretnél, akkor össze fog jönni a dolog, hamarabb, mint hinnéd.

De valószínűleg nem így viselkedsz. Ha pedig ezt teszed, ne csodálkozz a végeredményen.

2012. szept. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

küldj egy képet és megmondom:)


amúgy meg ne akard görcsösen mert akkor semmi nem sikerül:)

2012. szept. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem kérek egy újabb felszínes lány véleményéből, egyébként sem változtatna semmin. Még, ha neked ronda is lennék vagy épp fordítva, akkor sem jelentene semmit sem.

Olyan lányt szeretnék végre találni, aki nem ilyen felszínes és nem csak a külsőt nézi. EGyébként meg elgem van, hogy egy lánynak sem vagyok jó csak, mert nem vagyok magas, nagy darab és még ki tudja milyen igényeik vannak, amiknek úgysem tudok megfelelni.

Miért lettek ilyen felszínesek, anyagiasak, válogatósok a lányok? Miért nincs egy sem, aki pusztán arra lenne kíváncsi milyen egy fiú jellemre?

2012. szept. 1. 22:05
 5/11 anonim ***** válasza:

mert az érzékeny, rendes fiúk jelleme ugyanolyan.

unalmas pacsker

bármit mond az ember rábólint, ami a lánynak tetszik az neki is csak hogy ezzel imponáljon és nagyon unalmassá válik emiatt.

a rendes fiúk nem szeretik a programokat csak bent lehet velük tv-zni, meg szexelni semmi mást.

fb-n nem is fogsz olyat találni aki nem felszínes mert azok nem tesznek ki olya profilképet ahol szépnek tűnnek csak valami mütyűrt ahol nem is látszanak.

élőben kellene velük beszélgetni. próbáld ki hogy rögtön randira hívod őket ha eddig nem úgy csináltad. nem szabad hosszasan levelezni, az a tapasztalat.

2012. szept. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Látszik, hogy nem ismersz. Nem vagyok papucs, de tudnék neked mutatni olyan srácot.
2012. szept. 1. 22:21
 7/11 anonim ***** válasza:

"Akiknek bejövök azok meg távol élnek tőlem, nem is értem itt a környéken"


Költözz be a városba te vidéki suttyó ! Itt nagyon sok szexi csaj él.

2012. szept. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 be_happy válasza:

A lányoknak nem a rendes fiúkkal van bajuk, hanem azokkal a fiúkkal akiknek 0 az önbizalmuk.

Ilyen vagy Te is, igaz nem ismerlek, de ez az állításod mindent elárult:

"Épp emiatt nem mertem kezdeményezni igazán és még most is rondának tartom magamat"


19/L

2012. szept. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen, és?

Ha meg azt mondom, hogy én egy helyes, jó pasi vagoyk, akkor mindenki letámad azzal, hogy mekkora egy egoista, beképzelt s.ggfej, b@rom vagyok.

Lányok nektek semmi sem jó, ja, de a magas, izmos, jóképű, pénzes pasik. Őket már elfogadnátok bezzeg.

2012. szept. 1. 22:55
 10/11 Szyszkee válasza:

Senki nem mondta hogy "nem lehet" barátnőd, csak te beszéled be magadnak, hogy nem vagy elég jó, ezáltal az önbizalmad is 0... És nem azért, de ne CSAK a lányokat hibáztasd, mert tény, hogy sok olyan van, akinek a magas, jóképű, izomkolosszus az "ideálja", de NEM mindenki ilyen... Nekem is volt sok csalódásom, mert amikor ismerkedni szerettem volna 5/4 fiú csak egy két lábon járó lukat látott bennem, semmi mást... Nem esett jól, de nem zuhantam magamba azzal hogy " az összes pasi ilyen.." Egyszerűen abbahagytam a keresgélést és rá egy hétre ismertem meg azt a fiút(most már a férjem:-)), akit a lelkem is érdekelt...Szóval a lényeg, hogy sose add fel! Hidd el fogsz még találni olyan lányt, akit nem csak a külsőd de a belsőd is érdekelni fogja.


L/22/

2012. szept. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!