Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan jelezzem, hogy bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelezzem, hogy bejön nekem? 17/L

Figyelt kérdés

Van egy srác a suliba. Egy osztállyal felettem jár. Néha szoktunk beszélgetni és nagyon jól megértjük egymást.

A fiú mindig úgy köszön nekem, hogy szia drága (másnak ezt nem mondja). Ha egy nap 5ször futunk össze a suli folyosóján, akkor 5ször ad puszit. Ha háttal állok neki a és észrevesz, akkor mindig beletúr a hajamba.

Mindig rámosolygok. Gondoltam arra, hogy én is beletúrok a hajába, de eddig nem mertem. Szerintetek meg merjem csinálni? Esetleg vmi más ötlet?

Előre köszönöm a válaszokat.


2010. jún. 9. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Tetszel neki:) Beszéljétek, meg a dolgokat.Sok sikert.
2010. jún. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mindíg mosolyogj rá. csillogjon a szemed, lássa benne a szeretetet. ha úgy jön a lépés, hogy mutatni akarsz neki valamit fogd meg a kezét és finoman kezd el húzni a megfelelő irányba. vagy, ha szomorúnak látod öleld meg. vagy adj neki puszit. vagy menj oda te köszönni hozzá ezzel a drágás dumával :D értékelni fogja.

vagy néha beszélgetés közben ints neki, hogy huzódjon közelebb. mintha súgni akarnál neki valamit, és adj neki egy puszit :D

remélem összejöttök :D

L/18

2010. jún. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is remélem, hogy összejövünk :)
2010. jún. 9. 16:54
 4/5 anonim válasza:

tuti bejössz neki! :D

17/F

2010. jún. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Seraph ***** válasza:
A világ legveszélyesebb fegyvere a női báj. Ha a fent említetteket beveted, akkor meg fogsz tetszeni neki, ha eddig ez nem történt volna meg. Már pedig megtörtént. Ez egyértelmű. Más kézről pedig nincs veszteni valód. Ha csak "baráti alapon" csinálja ezeket, akkor úgy fog lejönni neki, hogy benne vagy a buliban. Azonban gyakran megesik a srácokkal, hogy nem mernek lépni, ezért pótcselekvéseket keresnek, amivel legalább magukat megnyugtatják. Úgyhogy mindent bele, egyszer élünk.
2010. jún. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!