Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Randiztam egy lánnyal aki nagyon furcsa volt ( amellett hogy csinos, okosnak tűnt).

Lassan beszélt, ilyen szüneteket tartva. Sokszor mondott ilyet: mit is akartam mondani? Miről is beszéltünk?

Sokat mosolygott végig, de ilyen vigyorgás volt inkább mint mosolygás. Meg csomószor bámult csak random maga elé vagy rám, mint aki teljesen máshol van fejben.


2018. márc. 9. 11:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Izgult, hogy tuti ne beszéljen semmi badarságot. Vagy akármi más miatt is izgulhatott, hiszen még nem ismer, nem oldódott fel még.

Az is lehet, hogy olyan ingerszegény környezetben volt mostanában, hogy annyira nem megy neki gördülékenyen a kommunikáció. Gondolkozik közben, eltereleik a dolgok a figyelmét, zavarban van, nagyon kimerült volt. Kismillió oka lehetett. Ha amúgy érdekel, akkor randizzatok még, aztán csak kiderül, hogy mindig ilyen vagy csak eleinte.

2018. márc. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én mindig lassan beszélek és gyakran előfordul, hogy közben megállok, mert gondolkodok, hogy mit is akarok mondani, hogyan fejezzem ki magam, közben eszembe jut tíz másik dolog is, ami odakapcsolódik. Nincsen semmi bajom, nem szedek nyugtatót és más gyógyszert sem. Lehetséges, hogy ő is szimplán ilyen vagy tényleg az van, hogy izgult és zavarban volt vagy nagyon oda akart rá figyelni, hogy ez ne látszódjon rajta és ne mondjon semmi hülyeséget. Nem kell ezt túlkomplikàlni...
2018. márc. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Nyugtatót szed, le van lassulva.
2018. márc. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!