Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez normális ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális ha egy lány így érez? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Ha egy pasi rám nyomul állati ideges leszek tőle, még akkor is ha tetszik. De nem kicsit szabályosan lefagyok és elkezdek félni:D. Nem merek megszólalni vagy ami durvább, mérges leszek. Főleg attól ha érezteti velem, hogy nő vagyok és komolyan mutatja, hogy többet akar. Ha úgy jön oda, hogy vicces, őszinte, komolytalan és megmutatja a sebezhető oldalát, vállalja előttem a hibáit akkor tudok csak feloldódni:D. Teljesen minegy, hogy a két opció közül melyiket akarjuk (szex vagy kapcsolat). A legtöbb srác nem érti, hogy miért viselkedem először csak barátságosan. Látom az arcukon a nem értést:D Azt azért mégsem írhatom ki a homlokomra, hogy legyél a barátom és utána lehet csak bármi:D Szerintetek a legtöbb srácot ez tényleg összezavarhatja és jobb lenne ha változtatnék?

2018. márc. 6. 07:14
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
amúgy 25 vagyok
2018. márc. 6. 07:15
 2/18 anonim ***** válasza:

25??? Ez inkább tinikre jellemző viselkedés. Miért fagysz le ennyire? Szerinted az a férfi aki barátkozni akar, az nem akar többet is? Férfi és nő között ritkán van csak barátság. És akkor mi van, ha többet akar? Az udvarlásnak, flörtölésnek van egy tök jó oldala, amit később szokás hiányolni kapcsolatban. Ilyenkor kéne élvezni az ilyet, te pedig lefagysz inkább :D

Vedd lazán, nem mindenből lesz kapcsolat, de ha fap.csát játszol akkor aztán tényleg nem lesz semmi. Ne haragudj, hogy ilyen konkrétan kérdezem, de szűz vagy? Olyan kicsit mintha félnél a szexualitástól. Önértékelésed milyen? Nőnek tekinted magad vagy még kislányos cukorszirup disney hercegnőnek?

2018. márc. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Elgondolkodtató amit írtal:D Köszi a választ:)
2018. márc. 6. 07:47
 4/18 anonim ***** válasza:
Lehet normális, de így nagyon-nagyon nehéz lesz párt találnod. A sebezhető oldalt azért nem az első találkozásnál dobja be az ember. Próbálj jobban hagyatkozni a megérzéseidre ismerkedés során! Gyakorold a beszélgetést idegenekkel. Nem feltétlenül pasizás címén, de próbálj szóba elegyedni a boltossal, zöldségessel, buszsofőrrel, diáktársakkal, munkatársakkal stb stb. Hétköznapi emberekkel. Meg kell próbálni feloldani a kommunikációs gátjaidat.
2018. márc. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Csinálj olyan gyakorlatot, hogy 1 hónapon keresztül minden nap szóba kell állni egy idegennel. Még ha csak annyira is, hogy megkérdezd tőle, mennyi az idő.
2018. márc. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindenkinek!:)) Igazatok van, ezt én is így érzem, hogy ezeken kéne még javítani:) mert tényleg vannak a kommunikációval gondjaim:D. De én annyira szeretek gyerekes lenni:D és olyan jó ezt megosztani mással:D úgyhogy főleg szerintem ez az oka, hogy barátkozni szeretnék először srácokkal. Nem szeretem ha komolyak velem:D mert attól én is megkomolyodok:D... fura vagyok na mind1:'D... Amugy a félreértések elkerülése miatt, azért azt hozzátenném, hogy nem azzal van a bajom, hogy többet akar (én is azt szeretném), csak ne úgy kezdjünk már hozzá mikor megismerjük egymást, hogy így állati komolyan veszsük magunkat:DD Ill. az ok amiért barátkozok fiúkkal, h ti srácok sokkal értelmesebbek vagytok mint a lányok és messze érdekesebb dolgokról lehet veletek beszélgetni. Amikor egy csaj belekezd a lányos témáiba kitudnék szaladni a világból:DD
2018. márc. 6. 08:36
 7/18 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még vélemények!:D
2018. márc. 6. 09:08
 8/18 anonim ***** válasza:
26%
Az a helyzet, hogy ha egy férfi akar tőled valamit, érezni akarja a préda " ízét". Ha te ezt kioltod benne, odébb áll, hacsak nem barátság a célja. A nők is érezni akarják a férfi " vadászösztönét", a tutyi-mutyi fiúk ezért maradnak le...
2018. márc. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
... még annyit, hogy a félénk férfi is ott rontja el, hogy amikor ott a " ziccer", vagy lépni kell, nem ismeri fel, vagy nem meri megtenni. Nőben ez úgy néz ki, hogy azt sugallja, aranyos vagy, barátkozzunk, de a valódi férfi ezt nem érti, lelép...
2018. márc. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Oh értem. De azt is kéne hagynom, hogy semmit nem kérdez rólam, csak így rögtön rámmegy és keletkezik ez a bizonyos feszült hangulat így szavak nélkül?XD Ez annyira nem is tudom lelketlen:D az nem érdekli, hogy mi van a fejemben?:D Azt majd csak utána ha már látja rajtam, hogy vevő vagyok a közeledésére?:D Hogy van ez?:D
2018. márc. 6. 09:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!