Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek mi a véleményet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mi a véleményetek arról, ha egy férfi meglehetősen szabadelvű, liberális gondolkodású?

Figyelt kérdés

Fontos megjegyezni ,hogy nem szabad erkölcsű vagyok és nem is arról van szó, hogy félnék az elköteleződéstől. Egyszerűen csak az a lényeg, hogy nekem egy kapcsolaton belül szükségem van szabad térre. Hűséges vagyok, sosem csalnék meg valakit, a bizalom fontos nekem, hogy ne akarjanak ellenőrizgetni.

Élni és élni hagyni az elvem, nincs bennem előítélet, mindenkit úgy fogadok el, ahogy van és cserébe csak annyit várok el, hogy engem se akarjanak megváltoztatni. Semmit se viselek rosszabbul, mint amikor rá akarnak valamire kényszeríteni.

Alapvetően klasszikus liberális elveket vallok, nem szeretem ha az állam túl sok mindenbe akar beleszólni, szabad piac, szabad egyén párti vagyok, mindenki boldoguljon ahogy tud, saját tehetsége és szorgalma szerint. Fontos számomra a szólásszabadsághoz, és a magántulajdonhoz való jog , egy párkapcsolatban elképzelhetetlennek tartom a közös bankszámlát. Nem arról van szó, hogy sajnálnám bármire is a pénzt, nagyon sok mindenre szívesen meghívom a másikat, de azt szabad akaratomból szeretném tenni. Szerintem mindenki boldogabb, ha saját számlája van.



2018. márc. 9. 18:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Ez igy teljesen normalis.
2018. márc. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
A saját(!) tapasztalatom alapján ezzel nagyon sok objektivitást vársz el a másiktól, és sokaknak - nemtől függetlenül - nincs ennyi. A többség kizárólag a saját szemszögéből tudja nézni a dolgokat, pl. adott esetben nem az fogja érdekelni a csajt, hogy te azért vagy a barátaiddal, mert ez fontos neked, hanem csak azt fogja látni, hogy nem vele vagy, és akkor kezdődik a féltékenykedés. Az emberek többsége csak az orráig lát, és még ott is csak a saját orrát.
2018. márc. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Én is ilyen vagyok,csak nőben. Ez amúgy mind szép, egészen a gyerekvállalásig. Ott ugyanis a nő kb 2-3 évre kivonul a munka világából. Azt hogyan oldanád meg? És persze remélem, hogy nem a kötelezettségeid alól akarod kivonni magad amikor az ellenőrizgetésekről beszélsz. Mert mondjuk ha az asszony otthon már megőrül a síró kisbabával és szeretne egy órára elszabadulni de nem tud, mert te vagy túlórázol,vagy a barátaiddal sörözöl, vagy nagyon fáradt vagy munka után...akkor azért én elgondolkodnék azon, hogy mennyit vállalsz te be. Szokták mondani hogy a mai világban a nőknek milyen könnyű és mennyi előjoga van. A szép fiatal nőknek talán. De amint egy nő anyává válik, hirtelen felborulnak ezek a dolgok és ott egy önfeláldozó, elkötelezett férj és apa kell. Ha ilyen vagy, lehetsz mellette liberális.
2018. márc. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#3 Házasságon belül ,amikor már gyerekek vannak, az teljesen más szituáció. Ha valakit annyira fogok szeretni, hogy elveszem, akkor ahhoz eleve úgy állok hozzá, hogy egy életre szól, nyilván csak olyan nő lehet majd a feleségem, aki mellett örökre szabadnak érzem magam. Amikor gyerekem lesz, én természetesen nagyon oda fogom tenni magam ,jó apa szeretnék lenni, aki törődik a gyerekeivel. Abban az időszakban, amíg a nő kivonul a munka világából természetesen anyagilag én fedeznék mindent, szerencsére eleve jó anyagi háttérrel rendelkezem, így nem valószínű, hogy ebből gond lenne. Jelenleg még csak 26 vagyok, egyelőre még nem aktuális a dolog.
2018. márc. 9. 18:58
 5/13 anonim ***** válasza:
56%

Mit gondolsz a:


-halálbüntetésről?


-marihuána legalizációjáról?


-az önvédelmi fegyvertartásról?


-az abortuszról?


-menekültekről/migránsokról/betolakodókról?


-feminizmusról, női kvótáról?

2018. márc. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#2 Tudom, hogy nem mindenki olyan objektív, mint én, és én ezt megértem, el is fogadom. Csak hát egy olyan lány nem hozzám való, aki folyton ellenőrizgetni akar meg bizalmatlankodik, féltékenykedik, ha nem vele foglalkozom a nap 24 órájában, azzal rövidtávon szakítok, mert ilyen típusú emberrel nem tudnék hosszútávon együtt élni.
2018. márc. 9. 19:03
 7/13 A kérdező kommentje:

#5 Klasszikus értelemben vagyok liberális. A személyes egyéni szabadságot tartom nagyon fontosnak. Fontos számomra, hogy az állam minél kisebb mértékben avatkozzon bele a magánszemélyek életébe, de bizonyos mértékű államra szükség van, szóval azért nem olyan szélsőségesek a nézeteim. Amolyan jobboldali liberalizmust képviselek (amit konzervatív liberalizmusnak is szoktak hívni).

Nem vagyok "balliberális", Magyarországon nincs olyan párt, amelyikkel azonosulni tudnék. Nem vagyok ilyen elvakult atomliberális sem, nem minden téren ragaszkodom görcsösen a liberális elvekhez. Nekem megvan a saját privát véleményem mindenről, ami adott esetben teljesen független, de alapvetően ez az eszme áll hozzám a legközelebb.

A kérdésedre válaszolva:

-A halálbüntetést ellenzem.

-A marihuána legalizációjával egyetértek(bár én magam nem élek vele)

-Az abortusszal például alapvetően nem értek egyet, a fogantatástól teljes értékű embernek tekintek mindenkit, ez tudom ,hogy nem liberális gondolat, ez az én privát véleményem (kivételt képeznek persze a speciális eseteket, pl. ahol komplikáció lép fel). Hogyha semmiképp sem akarja valaki a gyerekét megtartani, akkor az örökbe adás még mindig ott van mint lehetőség.

-A fegyvertartás szerintem érthető önvédelmi célból, de ez inkább Amerikában kulcskérdés, ott ez szükségszerű is. Itt Magyarországon alapvetően nem túl érdekes kérdés, nem vagyunk egy fegyvertartó társadalom.

-A migránskérdéssel kapcsolatban engem egyáltalán nem érdeke, hogy kinek milyen a bőrszíne, milyen vallású, nemzetiségű, nincs bennem előítélet, én befogadó vagyok, ha az adott egyén dolgozik, eltartja magát, megtanulja a nyelvünket(vagy legalább az angolt), képes beilleszkedni, hasznos tagja a társadalomnak és nem mindenféle segélyekből akar rajtunk élősködni. Megélhetési bevándorlókból egyet sem engednék be és még távolról sem támogatnám pénzzel semmilyen más ország menekültjeit, mert úgy gondolom, hogy ez nem a mi dolgunk.

-A feminizmussal, kvótákkal nem értek egyet. A pozitív diszkriminációt ugyanúgy elítélem, mint a negatív diszkriminációt. Ha például egy munkahelyen én lennék a főnök, akkor senkit se vennék fel csak azért mert nő, vagy férfi. Azt venném fel, aki tehetséges, nekem mindegy, hogy milyen nemű. Lehet adott esetben az összes nő vagy éppen az összes férfi.

2018. márc. 9. 19:38
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled, de én pont ezek miatt gyereket sem akarok. Ott tényleg borul minden, és nem biztos, hogy sikerülne az átállás.
2018. márc. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen mi is a problémád?
2018. márc. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Semmilyen problémám nincs, pusztán véleményekre vagyok kíváncsi.
2018. márc. 10. 01:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!