Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor volt az első komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor volt az első komoly kapcsolatod?

Figyelt kérdés
Nem az ilyen ovisakra gondoltam.xd.Lány vagy,vagy fiu?A barátod/barátnőd mennyi volt
2010. jún. 9. 19:21
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Kösszi a választ!Majd lesz:).
2010. jún. 12. 10:27
 12/20 anonim ***** válasza:
Nekem 14 éves koromba és a barátom akkor volt 23 éves!És azóta is vele vagyok és ez már több mint 3 éve tart!!:-)))
2010. jún. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Erre tök nehéz válaszolni. Ha az komoly kapcsolatnak számít, hogy 2 évig együtt voltam valakivel úgy, hogy nem voltam belé szerelmes és nem is szexeltünk, akkor 17 éves koromban volt. Egyébként meg... ha ez nem számít annak, akkor nekem még nem volt komoly kapcsolatom. :) (Ami ezután jött, azok mind ilyen rövid próbálkozások voltak csak.)


25/L

2010. jún. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt még olyan komoly úgy érzem..!

Egy sráccal 2 év leforgása alatt együtt voltunk 1 évnyi időtr, mert közben többször is szakítottunk.

De igazán őt nem is szerettem, csak jó volt, hogy nem vagyok egyedül. (Ekkor voltam 15/L és ő 23)

De következőnek nem csak azért lesz kapcsolatom, hogy a többiek előtt ne legyen ciki, hanem mert szeretni akarom...! :)

Úgyhogy majd jön aminek jönnie kell! Most még csak 18 vagyok :)

2010. jún. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Mindkét félnek komolyan kell gondolnia,és tenni a kapcsolatért,mindig azt mondom ha csak az eggyik fél tesz érte akkor az nem is igazán kapcsolat..
2010. jún. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
A jelenlegi :) Én 22 ő 23
2010. jún. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Kösszi!
2010. jún. 14. 13:32
 18/20 anonim válasza:

12 éves koromban kezdődött 13 vagyok és jelenleg is tart. Nem annyira hosszú idő, mindössze EDDIG 10 hónap de még mindig ugyan úgy szeretem mint az elején. Nem az az "iszonyatosan komoly" h pl. együtt lakunk... x'D.


13/L

(Ő 13/F)

2012. jún. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

az előzőhöz tartozóan

(és ez az első)

2012. jún. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
15 múltam amikor az első komolyabb kapcsolatom volt, másfél évig voltunk együtt, én szakítottam.. kb 4 év lehetett köztünk. azóta voltak hosszabb-rövidebb kapcsolatok, de a mostani párommal 2 éve és 3 hónapja vagyunk együtt, de úgy érzem h végre tényleg megtaláltam az igazit :-) sok sikert neked is! 21L
2014. dec. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!