Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szólnátok ha a srácról akivel randiztok kiderülne hogy szoliba jár, kozmetikushoz, és manikűröshöz, hétvégén órákat fordít arcápolásra, arcmaszk, stb, és nagyon sok időt fordít az öltözködésre, ruhavásárlásra is?

Figyelt kérdés
2018. márc. 12. 18:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kétlem hogy ne tűnne föl hogy ilyen már az első találkozásnál és így nem igen lenne már második. Számomra túl piperkőc lenne. Aki ennyire a külseje fogja az nem tudna mit kezdeni velem és hogy őszinte legyek én se nagyon tudnék vele mit kezdeni.

Nincs azzal baj ha valaki ad a külsejére még az ilyen szerintem enyhe megszállottság se gond de ehhez ilyen beállítottságú párt kell találnia.

2018. márc. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
55%

Azt, hogy:

<- Arra van az ajtó.

2018. márc. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem randiznék sem metroszexuálisokkal, sem melegekkel. Nem jönnék össze olyan palival aki szolizik, körmözik meg divatb.u.z.i.
2018. márc. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Elköszönnék tőle, hazajönnék, befeküdnék az ágyba, magamra húznám a takarót és lehető leggyorsabban próbálnám elfelejteni a traumát.

Voltam már olyan férfi lakásában, akinek a faláról csak önmaga nézett vissza a képekről. Ha csak rágondolok, ráz a hideg :D Gondolom, a fent említett srác sem lehet sokkal különb.

2018. márc. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!