Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Töbgyermekes anyukát szeretnén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Töbgyermekes anyukát szeretnén randira elhívni hogyan tegyem?

Figyelt kérdés
Teccik egy hölgy életfelfogása de láccik hogy már sokat csalódott és elég bizalmatlan az emberekkel szemben.Mégis élvezem a társaságát de nem akarom hogy úgymond bestreszeljen egy kis ismerkedéstől és megromoljon a kapcsolatunk.Egyébként kollegák vagyunk.Kb 1 hónapja dolgozunk együtt.Egy kávézásra gondoltam majd egy mozi.Igazából azért kérdezem ezt mert kicsit zárkózottnak látom attól függetlenül hogy nem ezt mutatja és nemtudom hogy 1 hónapos ismeretség után érdemes belekezdeni iesmibe.Ti mit gondoltok? A válaszokat előre is köszönöm.

2018. márc. 13. 04:33
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Figyi!


Először te döntsd el, hogy mit akarsz...

Ő egy anyuka, és már nem csak arról van szó, hogy ő mit szeretne, hanem a gyerekeit is szem előtt kell tartania.


Elég rossz lenne, ha te csak egy kis laza kapcsolatra vágysz, ő meg már az "új apukát" látja benned, vagy épp fordítva, te gondolod komolyan, de ő nem áll készen egy komoly kapcsolatra, és csak egy "hétvégi kapcsolatra" vágyik...


Hívd el kávézni, beszélgessetek sokat, és ha kezdene alakulni valami több is, akkor őszintén mondjátok el egymásnak, ki, mit szeretne...ha mind a ketten ugyanazt akarjátok, jól fog elsülni...:)


De az őszinteség nagyon fontos! A munkahelyen is kellemetlenséget okozna, ha botrányba fulladna a dolog.

2018. márc. 13. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Hogy mit gondolok? Első körben azt, hogy a helyesírást nem tudom figyelmen kívűl hagyni. Ha az említett hölgy is így gondolkozik, akkor oly mind1, mit csinálsz...
2018. márc. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a kávézás nagyon jó ötlet. Aztán kérdezd meg,hogy Ő hova menne szivesen.

Nekem is van gyerekem és van amikor egy mozi esne jól,de van amikor csak egy csendes séta. Ez sok mindentől függ.

Nyugodtan kérdezd meg,hogy van-e kedve veled meginni egy kávét.

2018. márc. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"Arra gondoltam valamikor kettesben is találkozhatnánk, beülnénk egy kávéra beszélgetni valahová."
2018. márc. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és elnézést a helyesírási hibákért.
2018. márc. 13. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!