Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félek ismerkedni! Mit csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek ismerkedni! Mit csináljak? Még sosem volt senkim. Többször megyek szórakozóhelyekre, és sok haverom van, de ha meglátok egy helyes fiút, elpirulok, és zavarban vagyok..

Figyelt kérdés
(16 Lány)nagyjából tudom mit kellene tennem, ha valaki randizni hívna. de nem veszem észre, h. a környezetem észrevenne XDXDXD... olyan béna vagyok :(
2008. okt. 28. 15:48
 1/7 A kérdező kommentje:
ja, és már az összes barátnőmnek volt min. 2 pasija, és a csajok 80 °/. -a már nem szűz...
2008. okt. 28. 15:58
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor csillan fel a remény, hogy vannak még normális lányok! Ne kövesd a barátnőid példáját! Egyszer jönni fog egy álomférfi, akiért minden lány oda meg vissza lesz, de Ő csak téged fog észrevenni.

A normális fiúk ezt a fajta viselkedést nem bénaságnak, hanem aranyosnak tartják! :)

2008. okt. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy pasinak majd pont az fog benned tetszeni h elpirulsz és olyan kis béna vagy:) Ne aggódj:)
2008. okt. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az első válaszolóhoz, teljes mértékben!:) É n is az ilyen ,,bénákat", aranyosnak tartom!:) (már nekem se volt még senkim, és már lassan 21 leszek:) ja, pasi vagyok:D
2008. okt. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jársz velem? ...hehe
2008. okt. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)) most már nem vagyok annyira elkeseredett ^^ naná, járok veled :P
2008. okt. 29. 19:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Már egyre több országban és nemzetségekben divat a szüzesség.Ami pláne nagyon nagy becsben tartják az olyan embereket akik nem szállnak ágról ágra, tehát még érintetlenek. Ne foglalkozz,hogy a baráti körödben hánynak hányszor volt fiúja. Ők előbb utóbb kiégnek és ezért van a sok válás mert nem tudnak hosszú távon szeretni és tisztelni a másikat!
2014. jan. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!