Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy megbámulják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy megbámulják mindig és észreveszik a nagymellű barátnőimet és engem kis mellel soha?

Figyelt kérdés

Akárhova megyünk, sétálunk mindig csak rájuk néz minden fiú. Meg bámulják őket. Engem soha. A barátnőmmel egy helyen akartunk dolgozni neki nagyobb melle van és őt fel vették oda, de engem nem. Azt mondja ez is a melle miatt van. Szerintem és tehetségesebb vagyok nála! Lehet, hogy télleg a mellei miatt sikeres? A nagymellű barátnőimnek mindig is amióta eszemet tudom elöbb volt pasijuk még ha csúnya is volt az arcuk akkor is.. Nagy mellel minden könyebb az életben??? Nem vagyok csúnya. A csúnya máshol kezdődik. Szép sem. Egy átlag. Kicsi, nagyon kicsi a mellem.. A barátom 4 hónapja dobott egy nagymellű lányért. A melle is közre játszhatott?... Már plasztikán gondolkodom..:(


26/L



28/L


2010. jún. 9. 21:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
78%
nekem a kis mellek jönnek be, bnőmé sem nagy :D:)
2010. jún. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
77%
Akkor nekem a kismellem miatt nincs barátom?
2010. jún. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
a 26/L azt el írtam!:))))
2010. jún. 9. 21:57
 4/24 anonim ***** válasza:
91%

Ez mekkora hülyeség...én tök lapos vagyok mégis szeret a barátom...nem a mellemet hanem engem...

19/L

2010. jún. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
83%

Jaj, te már teljesen beleképzeled a mellméreteket minden helyzetbe. Úgy beszélsz, mintha rosszabb ember lennél, mert nem D kosaras a melled. Emiatt nem lehetsz ennyire letörve, más is él kis mellekkel! Sok fiúnak az tetszik. Amúgy ha értelmes, okos vagy, meg mondjuk nem vagy egy bányarém, akkor kis mellekkel is csinos és jó nő vagy!

A plasztikmell meg mindennél rosszabb! Csak azt ne!

2010. jún. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%

jajj szegénykém:( sajnos tapasztalatból mondom, hogy igaz. Nekem is nagy van (már nem sokáig), és több pasim volt mint a kismellü barátnöimnek. Pedig ök is szépek arcra! DE: nem nagyon volt tartós kapcsolatom ezelött mert ugye azt gondolják, ha szép és nagy a melle akkor már rögtön dugható is, a belsö nem is érdekli egyiket sem, és ugye mivel nem jött össze amit kigondoltak már dobtak is!

Szóval ne irigyeld a nagy mellet, több hátránya van mint haszna. Lehet, hogy sokan megnézik de ez csak a látszat. Nehogy plasztikáztasd!!! Ha valakinek kellesz, nem a melled fogja nézni elhiheted:)

22/L

2010. jún. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
94%
Ha a barátod, dobott egy nagyobb mellü csajért, akkor nem azért szeretett aki vagy. Ez a mell téma meg olyan, hogy egyértelmüen ami nagy, arra felfigyel az ember, de a mell méretével a lélek és az agy nem arányos. Ilyen ez a Nöknél is, ha azt hallják, vagy látják, hogy egy farok 25cm, akkor szájtáltva mondják, hogy aztakurv.aaaa.
2010. jún. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%

Mekkora melltartót hordsz? Mi az a nagyon kicsi méret?


Amúgy sztem nem feltétlenül a mell méret miatt érvényesülnek, lehet a nagy mell miatt van önbizalmuk, kisugárzásuk. De egyébként én is ilyen helyzetben vagyok. Az egyik barátnőmnek szép, nagy melle van, nekem meg kicsi (75B-s) és őt mindig megbámulják. Kicsit idegesítő, dehát ez van.

2010. jún. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Böse ***** válasza:
93%

A nagy mellű nőket megnézik a férfiak ez tény, de ezzel ne foglalkozz, viszont ha munkahelyre jelentkeztek akkor ezzel számolni kell hogy a nagymellű barátnődet hamarabb fölveszik, ez van, legközelebb egyedül menj :). Ha egy nagymellű nőért dobott a palid, annak meg örülnöd kellene mert ez azt jelenti hogy egy sötét tirpák volt, egy intelligens férfinél ez nem szempont.

A plasztika meg eszedbe se jusson, felesleges, kockázatos, csúnya és drága! Ne meséld be magadnak hogy gond van veled, ha egyszer nincs! 20/F

2010. jún. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
77%

Feltűnőbb a nagy. De ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy te a kisebbel nem kellesz senkinek. Én például csak ezért nem dobnék csajt.

Mivel nem vagyok csaj (31/F) nem tudom könnyebb-e az élet. Férfiaknak persze jobban tetszik, szemet gyönyörködtető látvány, de csak sajnálni tudom azokat akiknek kizárólag ez számít. Szóval hajrá, fel a fejjel, van még remény :)

2010. jún. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!