Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kerdezzek rá, találkozna e,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerdezzek rá, találkozna e, vagy inkabb hagyjam?

Figyelt kérdés

Van egy kolléganőm, csak teljesen másik műszakba dolgozik. Irogatunk egymásnak, beszélgetünk. Kerdeztem töle, lenne kedve beszélgetni, felhivom messengeren. Ezt a választ kaptam:,,Ne érsd félre, nem szeretek telefonálni, mert nem nagyon értem a másikat".


Esetleg lekoptatásnak is erthetem?


Köszönöm


2018. márc. 13. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet lekoptatás is.

De pl én sem szeretek telefonálni - vagy személyesen vagy messenger-en. De telefonálni utálok.


Írogass neki és látni fogod, hogy érdeklődő vagy inkább lekoptató.


Egy észrevétel: a műszakon tudtok változtatni? Mert ha nem tudtok találkozni, akkor csak a hétvége marad a későbbi randikra, illetve ha összejöttök, akkor is.

2018. márc. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy egy kávézás közben értene-e.
2018. márc. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok vesztenivalód nincs, ha rákérdezel, hogy elmenne-e veled valahová, pl. tudsz egy jó kiállítást, és szeretnéd, ha elkísérne, vagy csak simán ennétek valamit stb. Amit írtál, abból nem nagyon lehet megmondani, hogy le akar-e pattintani, de ha folyamatosan írtok egymásnak, akkor valószínűleg nem vagy teljesen érdektelen a számára. Én sem nagyon szeretek telefonálni, főleg akkor nem, ha vannak a közelben olyanok, akiknek nem szeretném az orrára kötni, hogy mit és kivel beszélek. Próbálkozz a csajnál, ennyit megér az ügy, addig úgysem fogod megtudni, hogy akar-e többet, amíg nem lépsz valamit.
2018. márc. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinnem, hogy lekoptatas. Lehet, nem jo neki messengeren a hang.

Nyugodtan kerdezz ra, ha telon nem is, de eloben szivesen beszelgetne-e veled egy kave, pohar bor mellett.

2018. márc. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Veszteni nem igazán veszíthetsz vele, ha megkérdezed, szóval én a helyedben megkérdezném.
2018. márc. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

1#. Annyit tudnánk valtoztatni, ha a masik müszakkal cserélnek párszor. Vagy teljes mertekbe atmenni az ö müszakába. (Azt meg egyenlőre nem akarom, mivel eddig minden idöbeosztásom a sajat müszakomhoz van igazítva).


4# majdnem ugyan ezt gondoltam irni, hogy egy talalkozo belefer -e. 😊 7vegen se tudunk talalkozni, folyamatos müszak van. csak hosszu hetvegéken, ill.ünnepnapon tudnanak. Igen, veszíteni valóm nincs.


Köszönöm mindenkinek!

2018. márc. 13. 19:46
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ne ersd felre! O is ezt mondta te meg most felre erted!amikor irta hogy ne ersd felre!
2018. márc. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7. Ezzel tényleg sokkal elörébb vagyok...😊
2018. márc. 14. 04:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!