Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pár napja randizgatok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár napja randizgatok egy lánnyal már elcsattant az első csók is de még nem járunk. Kérdezzek rá? Vagy még hagyjam a dolgot és tovább randizgassunk? És majd alakul?

Figyelt kérdés

2017. szept. 25. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Ismerkedjetek tovább, és majd még alakul.
2017. szept. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Mire akarsz rákérdezni? Dugunk?
2017. szept. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Már viszket a kezed, hogy megoszd facen vagy mi van bá$ty? Bírj a kukiddal és majd alakul m8.
2017. szept. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
A "járás" egy képzeletbeli, valódi tartalom nélküli dolog, önmagában semmit sem jelent. Szerintem még ráértek vele, mert ha túl korán van kimondva, akkor van, akit elriaszt, mert elvárásokat, elköteleződést jelent számára a járás, amire még nem feltétlenül érett meg a helyzet.
2017. szept. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Tinik még? Ez nagyon az eleje, hogy lerohand vele.
2017. szept. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Mit kell erre rákérdezni? Ha megtörténik a csók és utána is kölcsönösen ketesitek egymást és találkoztok akkor az már járás. Legalábbis nekem a párommal ez egyértelmű volt.
2017. szept. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki kezeli egyformán az ilyesmit. Van olyan aki több randi, majd szex után is úgy kezeli, hogy ez nem együtt járás, nincs kapcsolatban, csak dugnak és esetleg eljárnak ide-oda.


Ha tudni akarod ő hogy látja, kérdezz rá. Anno ciki nem ciki, nem érdekelt. Én tisztázni akartam a helyzetet, és rákérdeztem a férjemnél, hogy most akkor mi is van, mert egyszerűen nem volt kedvem találgatni és gondolatolvasó sem vagyok.


Előtte sajnos volt olyan jellegű rossz tapasztalatom amit fentebb írtam, így nem akartam kockáztatni, és benne maradni egy számomra nem jó viszonyban.

2017. szept. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!