Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy utasítsam vissza, anélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy utasítsam vissza, anélkül, hogy feladná?

Figyelt kérdés
Ha egy nő randizik egy férfival... a férfi megkérdezi tőle a végén, hogy van-e kedve felmenni hozzá a lakására? Hogyan kell visszautasítani úgy, hogy a férfit ne lombozza le? És megmaradjon a "vadászkedv"?
2018. márc. 13. 22:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Akinek attól elmegy a vadászkedve, hogy első randin nem kúrt le, akkor azért nem is kár.
2018. márc. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
"kellemes volt a randi, de ezt még halasszuk el egy picit későbbre"
2018. márc. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
27%

Jó kérdés, talán őszinteséggel. Utasítsd vissza úgy, hogy csak annyit mondasz, hogy ez még túl korai neked. Szerintem az beválik.


Kivéve nálam, mert én egy ilyen utasítás után nem próbálkozom többé. De ez már az én bajom.

2018. márc. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok? Első randi?

Őszintén. Főleg, ha alig ismered. Normális ember elfogadja.

2018. márc. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Akit lelomboz, hogy az elso randin nincs dugas, azert nem kar.
2018. márc. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

#5


Én nem is az első randira gondoltam, hanem a sokadik találkozásra. Egyszer próbálkoznék csak ilyesmivel, és ha elutasító a reakció, akkor soha többé.

2018. márc. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Csak elmélet. Nem első randi, mert ott elég levágós, hogy a pasi mire utazik, ha már első randin ezt kérdezi szerintem.


Nem egészen olyanra gondoltam, hogy "bocsi, majd legközelebb", "most nem jó", stb, mert ez lehet teljes lerázás is.


Olyan kell amit egy femme fatale mondd, ami kacér, de öntudatos, a pasiban meg az van, hogy "bakker, nekem kell ez a nőci". És már alig várja a következő találkát.

2018. márc. 13. 22:44
 8/12 anonim ***** válasza:
29%

#7


De neked ezzel mi a célod? Ez ilyen szándékos szívatás?

2018. márc. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Jézus, fém fatálnak születni kell, ugyanúgy mint alfahímnek, nem lehet ilyen szövegeket béta nőstények szájába adni. Ha nem tudsz őrjítően csábítóan visszautasítani, akkor csak tedd átlag ember módjára, az is működni fog. Nagyon forradalmi volna azt mondani, amire gondolsz?
2018. márc. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%

Igazad kell adjak a #9-nek. Mondhatsz barmit, ha a kisugarzasod nem megfelelo. Nem egyszer tapasztaltam, hogy ugyanazok a szavak lehetnek nagyon szexik, nevetsegesek, vagy egyenesen taszitoak. A szituacio, testbeszed, pillantas nagyobb sullyal birnak, mint a szavak.


Masreszt ez a lakasra invitalas akkor jo, ha mar forr annyira a levego, hogy biztos lehet a valaszban a ferfi.

2018. márc. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!