Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan utasítsam el anélkül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utasítsam el anélkül, hogy meg ne bántsam és a barátsága megmaradjon?

Figyelt kérdés

Elkezdtem beszélgetni egy sráccal. Nagyon jókat beszélgetünk,megértjük egymást,jól elvagyunk. Csakhogy ő időközben belém szeretett...és ezt el is mondtam. Viszont nekem mint fiú nem tetszik, fiatal is hozzám,pedig én sem vagyok öreg (20-as éveim elején járok) nagyon messze is lakik, és én amúgy is másban vagyok szerelmes és ezt tudja is. Viszont megbántani,fájdalmat okozni nem akarok neki,mert rosszul is esne neki és tudom,hogy ha én is elutasítom azt már nem bírná ki. Nagyon rendes,aranyos srác de nem vonzódom hozzá. És ha nemet mondok neki félek,hogy elveszítem a barátságát és vmi bolondságot csinál. Így is próbálom valahogy helyre rázni,mikor olyanokat mond,amit nem kellene.

Mi tegyek?



2013. szept. 8. 12:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ez most rosszul esett. :(
2013. szept. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

ha megtartod barátnak akkor is szeretni fog továbbra is,ez ellen nem tehetsz semmit

vagy az lesz hogy megszakítod vele a kapcsolatot vagy összejöttök,de az hogy a barátság megmaradjon ahhoz az kell,hogy a srác elfogadja azt hogy te nem akarsz tőle semmit és ehhez sok idő kell,hogy nála elmúljon a szerelem

2013. szept. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Sajnos erre nincs jó megoldás, hozzá kell menned feleségül és akkor megmarad az általad áhított barátság.


Ez nem egy ilyen uncsizom, tehát foglalkoztatom magam egy látszat problémával hogy érdekesebb legyen az életem kérdés?

Erre utal az is, hogy beszélgetsz nonstop egy sráccal aki fiatalka, nem is tetszik, messze lakik mint a dög és eközben azért vigyázol a pici lelkére nehogy fájdalmat okozz neki.


Mondjuk ki bátran: itt a fájdalom csak téged érhet, ha szembesülsz vele hogy ez a srác semmi különös dolgot nem akar csak dugni és ha te nem majd lesz idővel valaki más. Csak ez úgye számodra már nem olyan emészhető sztori, mint az hogy te állsz a központban és te nem akarsz fájdalmat okozni.

2013. szept. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Mint túlérzékeny, állandóan bántalmazott ember mondom: aki egy udvarias visszautasítást nem tud feldolgozni, annak pszichológus kell, nem szánalomkapcsolat. Az sem kizárt, hogy manipulál, főleg, ha azt nézem, hogy kezdettől tudta, mire számíthat (másba vagy szerelmes), és sorozatosan flörtöl bátorítás nélkül (amit törékeny egóval/lelkivilággal nehéz megtenni, mert vagy saját magát kell megalázni hozzá, vagy a te érzéseidet semmibe venni). Vannak, akik szerint az is méltányos, hogy ha az udvarló nem érti a finom célzásokat, a következő lépés a nyilvános megalázás. Mindenesetre ha megérdemli a barátságodat, elég lesz egy "sajnálom, nagyon kedvellek, de nem vagyok szerelmes beléd".
2013. szept. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nem, ez egy " nem egy ilyen uncsizom, tehát foglalkoztatom magam egy látszat problémával hogy érdekesebb legyen az életem kérdés" . Ez az igazság.

Csak tudom min ment keresztül és nem akarom,hogy újra átkeljen élnie. Ez olyan hihetetlen?!

Néhány ember nagyon fura ezen az oldalon,hogy még egy komoly kérdésből is viccet csinál ill azt hiszik unalom űzésként ír ki az ember ilyet.

Tisztelet annak,aki értelmes,használható választ ír.

2013. szept. 8. 13:38
 6/18 anonim ***** válasza:

Mert nem találtál értelmet a válaszban az még nem egyenes értékű azzal hogy nincs benne, azért mert nem beszélsz németül még nem jelentheted ki hogy a németek csak hablatyolnak, max annyit mondhatsz hogy te nem érted.


Ez a kérdés nem a srácról szól, ez a kérdés rólad szól. A srác jelenléte csak egy eszköz ahhoz hogy te saját magad magasabbra emeld mások vagy akár a saját értékrendedben.

Ez a kérdés csakis arra jó hogy kinyilatkoztasd a világnak, te egy jó és rendes ember vagy, aki szociálisan érzékeny, aki védi az elesetteket, akár még a lelküket is.

És még lényeges elemee az is, hogy szintén a világnak kinyilatkoztasd: téged is szeretnek.


Ez a kérdés értelmetlen, ugyanis két választásod van: vagy hozzá mész feleségül vagy megmondod neki kerek-perec hogy tőled szexre nem számítson (az is megérne egy elemzést, hogy ezt eddig miért nem tetted meg, de ezt csak zárójelben, nincs türelmem 6 oldalnyit vitázni erről).


Nagyon egyszerüen bebizonyíthatod hogy nincs igazam és amit eddig irtam az csak hablaty: az általam felsorolt két lehetőségen kívül csak egyett mondj ami még szóba jöhet mint megoldás. Nem kell több, megelégszem csak eggyel.

Viszont ha nem tudsz egy alárírást kérek hogy igazam van, ha már ennyit gépeltem, ez a minimum amit elvárhatok.

2013. szept. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem fogok neked semmit sem bizonyítgatni. Amúgy sem tudsz értelmes választ adni. Legközelebb kímélj meg a válaszodtól!
2013. szept. 9. 10:02
 8/18 anonim ***** válasza:
Arra sincs bizonyíték, hogy a srác csak d*gni akar.
2013. szept. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Sanszosabbnak gondolod a pirospacsizást?


Van rá bizonyíték, az emberiség léte, ha a fiúk nem szeretnének olyan vehemensen dugni akkor az emberiség nem létezne.

2013. szept. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem, a beszélgetést. Ha én csak szexet akarnék, és könnyen kaphatnék, nem kínlódnék egy távkapcsolattal, hanem elmennék egy közeli diszkóba.
2013. szept. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!