Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit tegyek? Barátként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Barátként gondol rám?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki szintén okj-s tanfolyamra jár mint én csak egy évvel alattam van. Gyakorlati munka alatt ismertem meg őt. Egy kissé molett de formás, mosolygós és humoros csaj. Első nap megtetszett de akkor annyira nem mertem lépni. Másnap (3 napos melo volt) egy párban voltunk mert megkérdeztem h nem e szorólapozik velem és erre igent mondott így egész nap beszéltem vele. Mosolygott rám végig és mélyen a szemembe nézett. Eléggé beszédes csaj volt így olykor csak figyeltem mit mond és mosolyogtam rá. Persze ő is kérdezett sok mindent rólam. Együtt is ebédeltünk. Én úgy éreztem megvolt a kémia és minden ami kéne. A 3.napon sajnos nem lehettünk már párban csak egyedül így keveset tudtam vele beszélni. Vasárnap facebookom bejelölt és akármennyire is röstellem nem tudtam neki nagyon írni mert edzésem volt és meccsem. Pár napra rá megkérdezte h nincs e kedvem elmenni valahova iszogatni vagy ilyesmi. Nem tudtam mit mondani meg elég roszkor kérdezte meg (vizsgák, meccsek, stb) így azt mondtam neki még nem tudom mi h lesz. Erre írta h oké és most úgy érzem megharagudott rám. Nem beszélünk azóta egyáltalán mikor meglátott akkor is most vagy nem ismert fel a napszemcsi miatt vagy direkt nem köszönt... van még esélyem ezt helyrehozni? Nagyon félek h csak barátként áll hozzám és azért akar iszogatni mert a többi barátaival is oda szokott menni. 22/F

2018. márc. 14. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha sokáig szarakodsz, biztos, hogy nem lesz belőle semmi. Ha lépsz valamit, akkor még kialakulhat. Megírod neki, hogy örültél, amikor elhívott, csak éppen nem voltál jó passzban, és utólag már tudod, hogy hülyén reagáltál, de nem akartad megbántani és lepattintani őt. Sajnos az emberek többsége olyan, hogy egy-egy rossz szó vagy mozdulat miatt már el is ástad magad a szemükben, de annak is sokszor van esélye, hogy még rendbe tedd valamelyest a dolgaidat. Ha csak barátkozni akar, az is valami, biztos, hogy szimpatikus vagy neki, és azt sem tartom kizártnak, hogy ennél többet akar. Nincs vesztenivalód, beszélj vele, és hívd el te őt valahová, aztán ha elmegy, akkor nyomulj rá.
2018. márc. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt jól elqrtad. Hogy lehetsz ilyen töketlen az első találkozásoknál, hogy lepattintod? Minden kapcsolat az elején dől el. Ha annyira nem volt időd akkor meg kellett volna mondani, hogy sűrű a program, ne úgy érezze, hogy nem tudod akarsz-e tőle valamit. Mert ez úgy jött le. Miert nem hivtad akkor ki a meccsre, hogy örülnél ha kijönne vagy ilyesmi? Legalább látta volna, hogy nem közömbös neked csak nincs időd. De lehet, hogy még van egy esélyed, pont úgy ahogy az első irta.
2018. márc. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

jaj szegény lány. Napokon keresztül nincs arra időd, hogy leírj egy mondatot: Most nem érek rá, mert meccsem és vizsgáim vannak, de utána rögtön keresni foglak?

Most rögtön lépj, írj rá, stb, mert különben eláshatod magad! szegény lány otthon sír, hogy pofára ejtették.

2018. márc. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!