Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek barátként gondol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek barátként gondol rám? Hagyjam az egészet még most ennyiben?

Figyelt kérdés
Már egy éve megismerkedtem egy számomra nagyon vonzó sráccal.Egy suliba járunk így gondoltam ráköszönök.Rá másnapra felvett msnre.(ez volt egy évvel ezelőtt).Az első találkozást én hoztam fel neki de nem randi ként.Egyikőnk sem vette úgy.Találkoztunk még párszor de azok már az ő ötletei voltak.Voltunk együtt bulizni is többször már.(minden bulin volt köztünk csók meg táncoltunk de semmi több).Az egyik buli után vihar volt így nála aludtam és akkor majdnem lefeküdtem vele de nem szerettem volna úgy hogy közben nem vagyunk együtt.Napi szinten rám ír msnen és órákat beszélünk.Most van barátnője de minden ugyanolyan.Találkozgatunk elvagyunk(persze azóta mióta a lánnyal van nem csókolóztunk nem akarok a r*banc lenni).Kezdek érezni iránta valamit.Még nem vagyok szerelmes csak egyszerűen vonzódom hozzá.Ő 21éves én pedig 17/L.
2010. aug. 28. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha barátnője van, biztosan nem beléd szerelmes.
2010. aug. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem is gondolom azt hogy szerelmes belém.Egyszerűen csak arra hogy barátként gondol e rám!?:)
2010. aug. 28. 21:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Dehát majdnem lefeküdtek??? Lehet hogy így akarja féltékenyé tenni?
2010. aug. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az durva lenne. Meg logikátlan is, hogy a megbízhatatlansága bizonygatásával akar elérni valamit.
2010. aug. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Elnézést rosszul fogalmazhattam.Amikor majdnem megtörtént köztünk akkor még nem volt együtt a lánnyal.Köztük még friss a dolog.

Bocsánat mégegyszer.:)

2010. aug. 28. 21:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Értjük, de ez csak megerősíti.
2010. aug. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!